Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves fiu vagyok kb fél éve...

Gergely991 kérdése:

17 éves fiu vagyok kb fél éve kezdtem el tornázni de semmi látszatja még! Az étrendem jó igaz hogy 70 kg vagyok minden nap futok! SEGITSÉG miért nem fejlődök? Kritizálló válaszokat nemkérek!

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha izomnövelés a cél (mert ezt nem írtad, hogy mi lenne), akkor kalória pluszban kell lenned. Tehát nyilván nem vagy abban, ha nem izmosodsz, tehát nem jó az étrend, illetve nem elég a kaja. Ha pedig zsírt akarsz leadni, ahhoz meg kalória mínusz kell. Egyszerre nem megy az izmosodás és zsírleadás, csak kövér kezdőknél. Szóval nem írtad, hogy minek kellene látszódnia, ezért írtam többféle választ.
2014. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leírhatnád, miből áll az a torna, mert lehet, izmosodásra nem jó a mozgásforma, amit választottál. Az étrenden kívül ez is lehet még baj.
2014. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja igen, az sem mindegy valóban.
2014. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1.válaszolóó az izomnak kellene látszania de akkor elősször adjak le zsirt aztánn izmosodjak ???
2014. jún. 8. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
70 kilósan nem lehet rajtad sok zsír, hacsaknem vagy 160 magas. Szóval előbb izomtömeget kellene növelni tömegnövelő étrenddel és kemény súlyzós vagy saját testsúlyos edzéssel. Utána majd lehet szálkásítani, ha lesz már megfelelő izomméret is.
2014. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
160 valamennyi vagyok pontossan nemtuom XDDD de elég sok rajtam a zsir ezt szeretném eltüntetni
2014. jún. 8. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor tényleg szalkasitani kell először, legalábbis leadni a nagy részét. Googleba-alapismeretek, olvasd el. Alul van tovább gomb is. Találsz majd szalkasito diétát is.
2014. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépenn a segitséget :)
2014. jún. 17. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!