Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy néz ki egy jó Trebolon kúra?

Hogy néz ki egy jó Trebolon kúra?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy 6 hetes Trebolon kúrára adná a fejét, mellette menne egy jól aromatizáló tesztoszteron és az elejétől a vége után egy bizonyos ideig még ösztrogén blokkoló mondjuk Novaldex vagy Arimidex, esetleg Novaldex provironnal, akkor miből mennyit milyen adagolással kéne használnia és tesztoszteronból milyen fajtát lenne érdmes, ill. ösztogénblokkolónak is melyiket lenne neki célszerűbb ? Ezek az ösztogén blokkolók képesek-e visszaállítani a kúra végén a természetes tesztoszteron termelést vagy arra külön egy másfajta szert használni a végén?

2014. júl. 26. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt sem tudod pontosan miket irkálsz. Am is minek akarod az egyik legkomolyabb szert tolni? Minek akarsz jól aromatizálódó tesztót ha utána meg azt kezded el írni hogy mivel szeretnéd elkerülni...
2014. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetőleg olyan válaszokat várnák, amik segítenek ezeket a dolgokat jobban érthetővé tenni és nem ilyen csökött agyú f. kalapok kritizáló megjegyzéseire vagyok kíváncsi.
2014. júl. 26. 12:40
 3/7 A kérdező kommentje:
a trebi aromatizáló tesztoszteron mellett nagyobb izomtömeget hoz, de azért nem akarok kicsöcsösödni meg az egyéb dolgok amik a magas ösztrogén szintel járnak az arimidex kutatások szerint 80% al is visszavetheti a szervezetben az ösztogén szintet és lehet hogy annak a 20% fog pont örülni a trebi...
2014. júl. 26. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi a megtisztelő privát leveled. Ha normális segítőkész választ szeretnél akkor megint csak az én állításom bizonyosodik be, miszerint egyáltalán nem vagyok otthon a témában, ugyanis ha itt segít valaki az már bűncselekmény és sitt jár érte. Ez az egyik. A másik hogy mielőtt ....-nak hívsz, közlöm versenyszinten csinálom, és több féle fajta trenbit és kúrát láttam már mint te. Ha nem lényeg a szíved és az idegrendszered, akkor toljad nyugodtan. Abba viszont hagy kérjek már segítséget hogy melyik tesztoszteron nem aromatizál? Nem származékra hanem konkrét tesztóra lennék kíváncsi. Mert észterek alapján elkülönítheted őket, de a többi a testeden múlik. Én bevallom férfiasan versenyző létemre még a komolyabb kúrák után is van hogy nem foglalkozom ezekkel, mert annyira nem vagyok rá érzékeny, más meg a blokkolók mellett is szinte azonnal mehet a melltartóért. Hagyjuk már ezeket a kutatásokat meg a százalékokat. Senki nem fogja neked megmondani milyen a tested. Használod és elválik. Azt viszont előre közlöm hogy treninek elég húzós ára van és elég sajátos azonnali mellékhatása, ami ha nem jelentkezik akkor mérget vehetsz rá h kuka a cucc. Ha meg eredeti akkor nagy valószínűséggel kezdőként készülhetsz egy szép kis szív anginára, amiről tudnék mesélni...
2014. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, az előbbiért így már azért tisztábban látom, hogy értesz is hozzá, de akármit kérdezek ezen az oldalon akármilyen témában általában tudatlan parasztok írnak és nem a választ, hanem csak kioktatnak. Mindenképp szeretnék egy kúrát kipróbálni... persze azt mondják, hogy nincs egy csak első. És igazából rátapintottál, hogy sok dolog van még ami nem tiszta ebben a témakörben. Nekem ismerősöm ajánlotta ezeket és ahogy tudtam utána olvastam. .. Ha elsőre is menne a dolog nem szeretnék valami szemetet kipróbálni. Milyen lenne egy olyan kúra ami kezdőként is látványos lenne, de nem néznék ki tőle mint egy rakás szar a vizesedés miatt?
2014. júl. 26. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Trenbolont ne tolj magában, mert a libidódat szépen kiüti, nem áll a cerka. Kötelező mellé tesztoszteron. Kúra után 3 x 5000 egység hcg és zitazonium.
2014. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

húzd le magad a wc-n, a szaros cuccoddal együtt!

oda való vagy!

agyatlan!

2014. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!