Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Primobolan depot egyedül?

Primobolan depot egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Primobolant van értelme egyedül használni, és akkor tényleg nem szükséges hozzá levezetés és mivel kevésbé androgén így mellékhatásokra nem kell számítani? ( kisebb mennyiségben 100-200mg/nap vagy még a 300 beleférne? ) Ha egyedül használnám 8-10 hetes kúra elég lenne, hatását észre lehetne venni? ( Egy ismerős azt mondta heti 0,5kg körül jött fel rá izom és zsír is ment le )

Esetleg ha egyedül tényleg semmi poz. hatása nincs akkor milyen tesztot rakjak mellé?

U.i: Ezzel foglalkozó holnapon is kérdeztem, de az itteni HOZZÁÉRTŐK véleményére is kíváncsi lennék.

Előre is köszönök minden segítséget, megy a zöld kezecske! :)



#szteroid #kúra #primobolan depot
2014. júl. 21. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Önmagában nem sokat ér, de szokták két kúra között is átvezetésnek alkalmazni. Tesztóval kombinálva többet hozna.
2014. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SEMMI ÉRTELME AMENNYIT HOZNA EGYEDÜL SZINTE NULLA,KOCKÁZAT NYILVAN VAN HA GYOGYSZEREZED MAGAD, DE PRIMOT NEM NYOMNAK EGYMAGABA LOFASZT NEM ERSZ EL VELE NYOMJ BE MELLÉ SUSTÁT VAGY OMNÁT UGY JO LEHETMÁR
2014. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hirtelen szeretnék tömeget szerezni, inkább minőségi izomzatot ráérek szép lassan is. Jövőre lenne terveim között a versenyzés, de már nem sok kell csak egy kis tiszta tömeg.
2014. júl. 21. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Te kértél véleményt, mi csak leírtuk.
2014. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a másik meg hogy mit gondolsz benyomnád az omnát azt hirtelen jönne rád tömeg hagyjad már álomvilágban élsz ha azt hiszed beszurod a heti 2-3 kis ampeszod azt brutális változáson fogsz keresztl menni.főleg a mai piacon lévő cuccok minőségét tekintve
2014. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem gondoltam, hogy brutális változáson fogok keresztül menni. Pont nem azt szeretném ezzel elérni.
2014. júl. 22. 06:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, mi válaszoltunk, többi a te döntésed.
2014. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 23. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:
En meg irtam ha primo magaba az semi valtozas ha tennel melle tesztot akor lenne minimalis
2014. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!