Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin mellékhatása lenne?

Kreatin mellékhatása lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon görcsöl a hasam mindig, vagyis bizonyos időközönként de akkor 3-4 órán keresztül. tegnap annyira görcsölt este hogy levert a víz és majdnem össze estem. Napi 6 kapszulat szedtem a kreatinból ahogy az a dobozára rá van írva. Ma már nem vettem be és eddig még nem is jelentkezett görcs. Ez lenne a mellékhatása?
2014. júl. 15. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell szokja a szervezet és nem lesz gond, ha továbbra sem fogja megszokni (3-4 nap alatt) akkor hagyd abba, vagy használd kisebb adagokba.
2014. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egy hete szedem kb első két nap még ne mvolt semmi bajom tőle utánna kezdődtek a bajok, ma már nem szedtem be orvosom javasolta hogy szedjek b6 vitamint és kálcium pezsgőtablettát a kreatint pedig ne szedjem pár napig ha pedig nem javul a helyzet akkor menjek vissza. de fél éve is csináltam egy kreatin kúrát igaz az más fajta volt abból csak 2 kapszulát kellett szedni edzés elött és attól nem volt semmi bajom. ezt pedig már a tegnapi rosszul lét után félek is bevenni. most követem az orvos tanácsait.
2014. júl. 15. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!