Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekve nyomás - Fekvőtámasz...

Fekve nyomás - Fekvőtámasz kapcsolata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném megtudni hogy mennyi lényegi különbség van a fekve nyomás és a fekvőtámasz között.

Például, Én felvőtámasz közben (70%) 80kg-al fekvőzök.

Sok helyen olvastam hogy ennyi ideig gyúrt xy és 80kg-ot emel. Kb 1 hete fekvőzök naponta.


Kérdés: ha fekvőtámaszba pl ki tudom nyomni magam x-szer y kilóval, akkor fekvenyomással x-szer y kilót ki tudok majd nyomni?



2014. júl. 11. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ez nem így van. Olyan nincs hogy te most lenyomsz 20 fekvőt tegyük fel... és 80 kg-ot akkor 20x kinyomsz.
2014. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Számítottam erre a válaszra, viszont kérlek fejtsd ki bővebben! Mondok konkrét számokat:

115kg vagyok azaz 80kg-al fekvőzök. megcsinálok belőle 20-at.

Fekve hány kilót tudnék kinyomni kb hányszor?

(szívesen megpróbálnám de most nincs rá lehetőségem)

2014. júl. 11. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szabályosan és lassan csinálod a fekvőket akkor kimenne hússzor a 80. Én tavaly kb 63 kilósan fekvőztem, felemás fekvőztem meg tolódzkodtam otthon és a kondiban simán szériáztam hetvennel is ami persze semmi de először azt hittem nem menne.
2014. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Akkor mondhatjuk hogy x szabályos lassú fekvő y kilóval ~ x fekvenyomás y kilóval?

2014. júl. 12. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!