Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Inter Sparban található...

Inter Sparban található teljes kiörlesű császárzsemlét lehet enni szálkásításkor?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet.

Nem egy ételtől függ a szálkásítás sikere, hanem az étrendtől.

2014. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 1 évig diétáztam és a vége felé már nem bírtam és minden 3-4 hét egyik napján kegyetlenül bezabáltam minden szemét kajából, akár egy nap 6000-8000 kalóriát is betoltam.Igen, feljött rám némi víz és feltehetőleg zsír is de összességében nem hátráltatott a diétában.Egyél nyugodtan, nem vagyunk mi profi sportolók akiket ezért fizetnek.Kit érdekel ha néhány fogyatékosnak nem tetszik ha van rajtunk némi felesleg.
2014. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 itt nem arról van szó, hogy másnak kell megfelelni, ahogy írod, hogy kit érdekel mit mond más, hogy van rajtam felesleg. itt magadnak kell megfelelni. és a testépítés témakörben vagyunk, és ebben a sportban igenis számítanak a kalóriák, a bevitt tápanyagok minősége.


a kérdésre a válasz, teljes kiőrlésű dolgokat lehet diétában enni (bár tömegnövelésben sem kellen gyors ch-t enni csak edzés után), de attól tartok, hogy az említett zsemle nem 100%-ban teljes kiőrlésű lisztet tartalmaz, hanem csak x%-ban, a színéből ítélve, mivel egy full teljes kiőrlésű pékáru sokkal sötétebb.

ha a spárba járok legközelebb elkérem a gyártmánylapját és kiderül, hogy igazam volt-e vagy sem. majd megírom. de te is elkérheted, ugyanis az összetevőket jogunk van tudni, mit és milyen arányban tartalmaz.

2014. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!