Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akinek kockás hasa van az...

Akinek kockás hasa van az letudná nekem írni, hogy milyen étrenddel és edzéssel érte el?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 12:56
 1/5 anonim válasza:

Egyél sok fehér húst ha van rá lehetőséget és rizset de ne edzés előtt hanem edzés után 20 perccel..

nem kell mást csinálnod mint mindennap felülésezned kezd naponta 60-70-el ha meg se kottyan akkor növeld a felülések számát mikor látod hogy alakul a has akkor utána mehet a hasprés..sok sikert. ;)

2014. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. júl. 3. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Van rajtad felesleg és azt szeretnéd lepucolni, hogy kockás legyen a hasad?

Mert akkor kell neked egy erősítő edzésterv+aerob mozgás (bicikli, séta stb)

plusz egy alacsony kalóriatartalmú de fehérjében gazdag étrend(ha nem akarsz izmot veszíteni)

Ha nincs rajtad, vagy nagyon kevés felesleged van de mégsem látszik a kocka, akkor tömegnövelő étrend (magas kalória+fehérje+ch tartalma legyen) és kemény súlyzos edzés ahol a hasizmodat helyezed a középpontba. Ezt követően (3-4 hónap) belevágsz a szálkásításba és ott a kocka.... De nem értem, hogy mi a rákért nem lehet konkrétumokat leírni, hogy legalább azt tudnánk hogy honnan indulsz...

2014. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 g/tskg fehérjét, 6-8 g/tskg szénhidrátot, 1 g/tskg zsírt. Gondolom, hogy neked alapból nincsen kockahasad, így neked jóval kevesebb szénhidrátot kell bevinned.
2014. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A felülés meg nem igazán jó hasizomra. Inkább: hasprés, lábemelés (fekve, függeszkedve), statikus hídtartások. Ezek jók hasra.
2014. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!