Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért látom sok gyúrós gyerekn...

Miért látom sok gyúrós gyereknek azt, hogy nem tudom hány féle tápkieg. Vesznek és szedik azt?

Figyelt kérdés

Nem elég 1 félét és mellé a vitamin és minden mást pedig természetes kajával bevinni?

Kiszámolva rendesen a napi adagot csirke husi és még sok egyébb?


2014. jún. 27. 20:12
1 2
 11/16 anonim válasza:

mert nem tudnak se edzeni, se kajálni, azért

nincs csoda a műanyagdobozokban, meg a mindenféle, ízesített ilyen bedurrantóban, olyan kreatinban, amolyan glutaminban, és még sorolhatnám

edzeni kell egy évtizedig naturál, és akkor az ember rájön, hogy még edzés utáni turmix is kidobott pénz

2014. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne kidobott pénz, ha ugyanannyiba (vagy kevesebbe) kerül kiegből a fehérje, mint húsból?

Csodát pedig senki sem vár.

2014. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A szervezeted nem válogat. Neki fehérje-fehérje , nem tesz különbséget csirkecomb és tömegnövelő por közt. :)
2014. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Annyiban tévedsz utolsó, hogy a csirkecombban nagyon pici ch van.:)

A tömegnövelő pedig fehérje+ jó nagy adag ch. Tehát nem egyenlő a csirke a tömegnövelő tápanyagával! Még ha fehérjét írtál volna, akkor kb okés lenne.:)

2014. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jaaajjjj! :) A lényeg a szilárd kajában lévő tápanyag vs. por állagú koncentrált kaja közti "küzdelem" lett volna. :)
2014. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt értem, csak ugye a tömegnövelő az nagyobb arányban tartalmaz ch-t, míg egy csirke az nem. De csak poénkodtam, kár hogy nem esett le.:)
2014. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!