Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet egy gyereknek...

Hogy lehet egy gyereknek ilyen teste?

Figyelt kérdés

Tornásznak nézem és szerintem 10 éves sincs.

[link]


2014. máj. 17. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy mint ebben a videóban. Mindenki mondja, hogy káros a súlyzózás ha túl fiatalon kezdik, ez nem az?

https://www.youtube.com/watch?v=yVvJtiHRan4

2014. máj. 17. 14:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rosszul csinálod, akkor a súlyzós edzés is, de még a saját testsúlyos edzés is lehet ízületgyilkos.Szóval ezért mondjuk. Súlyzósnál hajlamosabbak az emberek túlvállalni magukat, próbálnak minél nagyobb súllyal guggolni, felhúzni, fekvenyomni, stb. De fiataloknál a gyengébb ízületek miatt ez nem túl helyes, ezért kell még vigyázni fiatal korban. Persze később is, de gyerekként még inkább.
2014. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:
63%

az a képen lévő srác szerintem nem úgy néz ki,nekem a kép nagyon úgy tűnik hogy rásegítettek azokra az izmokra,kontúrosabbá tették,árnyékolták hogy kidolgozottabbnak nagyobbnak tűnjön.

a videón az idősebbek sem néznek ki úgy mint az a gyerek.

2014. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na igen,"this is not Photoshopped":)
2014. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A politika is káros, de mégis ez van. Ugyan mitől káros? Hogy az izmai nem ernyednek hanem dolgoznak? De egy fotelben ülő okoska biztos jobban tudja...


Öhm... ez meg biztos videoshop:)

[link]

2014. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!