Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után kb. mennyi időnek...

Edzés után kb. mennyi időnek kell eltelnie, hogy szilárd kaját ehessek? Mert én szilárd kajából akarom bevinni a fehérje és szénhidrát mennyiséget.

Figyelt kérdés
Szóval befejeztem az edzést és 5 perce rá már ehetek rizset meg tojás fehérjét?
2014. jún. 27. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, edzés után minél hamarabb vissza kell tölteni az izmaid és a glikogénraktárad!


De ha eszel rögtön utána az sem gond, hiszen az egész napi bevitel számít, az csak egy kicsit előnyösebb, ha azonnal tudsz enni utána gyors fehérjét+ gyors ch-t.

2014. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*bocs, javítok:

de ha nem eszel utána rögtön.


Most keltem fel, elnézést.

2014. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, miert ne?
2014. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lipton. ***** válasza:
Ha te szilárd kajából akarod visszatölteni magad akkor bazi gyorsan edd meg,ilyenkor jobb egy turmix, csak legurítod és már kész is vagy. :)
2014. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amator szinten semmi jelentosege mennyire gyorsan toltod magad vissza, szilard kaja teljesen jo, sot nem is muszaj azonnal.
2014. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!