Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak kitöréssel megtudom...

Csak kitöréssel megtudom dolgoztatni a láb izmait?

Figyelt kérdés

Guggolni nincs lehetőségem itthon, fekvepadról próbáltam kiemelni és visszarakni, de ez eléggé sz*r megoldás.

Megcsinálok még annyi szériát, amennyit eredetileg a guggolásra szánnék, szóval összesen 6-7 széria megy lábra.

Jelenleg a kezdő áymozgató edzéstervet csinálom, 3x teljes tetstedzés.


2014. jún. 24. 10:00
 1/8 tkodit ***** válasza:
Felhúzást csinálhatsz, ahhoz nem kell felrakni a súlyt. Illetve kipróbálhatod az elölguggolást, azt sanszosan úgysem tudod akkora súllyal végezni. Vagy ott van a Sissy guggolás, egylábas guggolás.
2014. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy, akkor minek a nagysúlyos guggolás? Én keret nélkül felemelem magamnak a 20-30 kilómat és tolom azzal. Több ismétlés, több sorozat, így nehezítem.
2014. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért mert izmot akarok felpakolni, ami kevés ismétlésszámmal érhető el, és nem szálkásítani nagy ismétlésszámokkal.
2014. jún. 24. 11:15
 4/8 tkodit ***** válasza:

Jááááj!


A szálkásítás nem az ismétlésszámon múlik, hanem a kaján!

2014. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. Én úgy tudom, hogy 10-12 alatti ismétlések stimulálják legjobban az izmokat. Jelenleg 6-8 ismétléseket csinálok, és miután befejeztem 3 szériát, utána a 4.-ben lejjebb veszem a súlyt és megcsinálok még egy szériát magasabb ismétléssel. Szóval valami piramis féleséget...
2014. jún. 24. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Kissé fogalmatlan vagy, de ezen még lehet változtatni. Csinálj meg 15 kilóval mondjuk 3-4 x 30 ismétlést és gondold át újra ezt a stimulálás dolgot. :)
2014. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tkodit ***** válasza:

6-os: Miért lenne jó 30-as ismétlésekkel dolgozni? Az izmokban levő égő érzés nem egyenlő a fejlődéssel.


Sőt, erő, és izomtömeg szempontjából tuti nem a magas ismétlésszám a nyerő, hiába érzed, hogy dolgozik az izom.


Simán be tudom durrantani a karom egy flakon ásványvízzel, ha akarom, de ettől nem fog fejlődni semmim.

2014. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Jelenleg a kezdő áymozgató edzéstervet csinálom, 3x teljes tetstedzés." Ezért. Nem azt mondom, hogy úgy kell, csak azt, hogy nem stimulálja a magasabb(mint 6) ismétlésszám az izmot az badarság.
2014. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!