Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » ICF 5x5-ös edzéstervet végig...

ICF 5x5-ös edzéstervet végig csinálta valaki?

Figyelt kérdés

Úgy értem elérte a megadott súlyokat?

Guggolás- 140 kg

Fekvenyomás- 100 kg

Felhúzás- 180 kg

Ha igen, mennyi idő alatt? Fél év alatt is megy? Külsőre mennyit változás volt?

Aki nem csinálta is írhat véleményt, hogy szerinte milyen.


[link]


2014. jún. 22. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

En csinalom. Meg nem ertem el a sulyokat. Meg mostanaban kihagyasaim is voltak eleg sok.

Idoigenyes(2 ora egy edzes) Jo kell legyen a kajád. Eleget kell pihenj. De ha csinalod rendesen akkor marhajo edzesterv mind izomra mind erőre. Ne teveszzen meg az 5 ismetles ez elsosorban izomnovelo edzesterv. Amugy ott vannak a kommentek.

És elég fura edzestervrol velemenyt kerni mert az csak egy kis kocka.

Az mégfontosabb mit csinalsz amikor ott vagy a termben mint az edzesterv aminek kereteben csinalod. Milyen erobedobassal stb.

2014. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elérte ezeket a súlyokat? Ezek kb lópikula súlyok, én anélkül is túlhaladtam, hogy nem erőre mentem csak sima osztott edzésprogramom van.
2014. jún. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez kezdő edzésterv, az első 6-12 hónapban meg kell lennie elvileg. Neked mennyi ideig tartott?
2014. jún. 23. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem több volt, ha jól emlékszem, kb 1,5 év tuti hogy volt.
2014. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!