Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csinálja valaki Jilian Michael...

Csinálja valaki Jilian Michaels Ripped in 30 edzéstervét? Mik a tapasztalataitok? Étrend betartása nélkül csinálta már valaki? Úgy is hatásos?

Figyelt kérdés
Az biztos, hogy javítja az állóképességet. :)

2013. ápr. 24. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem hatásos étrend nélkül, meg kellene már tanulni. Ha mellette tömöd magadba a cukros üdítőket, édességeket meg mekizel, akkor csinálhatsz akármilyen "csodaedzést", nem fogsz fogyni. Ha valakinek sikerült "étrend betartása nélkül", akkor az is azért volt, mert alapjáraton is viszonylag normálisan, egészségesen étkezik.
2013. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mármint úgy értettem, hogy a hozzácsatolt étrend nélkül, nem úgy általában étrend nélkül.
2013. ápr. 24. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hatásos, mindenképpen érdemes csinálni. Én nem a hozzá csatolt étrendet követtem, hanem magamnak állítottam össze egy olyan fajta étrendet, ami csupa olyat tartalmaz, ami nem csak egészséges, hanem szeretem is, így sokkal könnyebb betartanom :) Maga a mozgás nagyon kemény, még ha elsőre esetleg nem is tűnik sokszor annak. Jillian Michaels videóinál hatásosabbakkal még nem találkoztam. Ésszerű táplálkozás mellett nagyon rövid idő alatt nagyon nagy változást lehet vele elérni. Bármilyen étrendet is választasz mellé, biztosan nem fogsz csalódni :)
2013. ápr. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. ápr. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!