Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehet kockaha...

Mennyi idő alatt lehet kockahasam?

Figyelt kérdés

Nincs rajtam felesleges zsír, mindig is csináltam felüléseket, bár nem vettem túl komolyan, pár napja kezdtem el hasizom erősítő gyakorlatokat végezni.

Komoly válaszokat légyszi.

14/L

173 cm

50 kg



2014. jún. 21. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek egy lánynak kockahas?
2014. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Lány léttedre kockahas?O_O
2014. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Lanyoknal nem termeszetes a kockahas. Azok a fitneszmodellek, akiknek a kepeken kockahasa van, tulnyomoreszt doppingolnak, es emiatt rettento sok egeszsegugyi gondjuk is van.
2014. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne lehetne egy csajnak kockahasa? Egyébként a kockahast a testzsír% befojásolja a legjobban, ennek kell alacsonynak lennie.
2014. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
"Lanyoknal nem termeszetes a kockahas." nehogy azt mond már hogy nincs is hasizmuk a lányoknak :D
2014. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van nekik, de a testzsírjuk jóval magasabb, mint a férfiaknak.
2014. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Ez igaz, és az is hogy náluk az alacsony testzsír okozhat problémákat (menstruáció) de ha nem egy full száraz és eres test a cél, akkor azért kivitelezhető.
2014. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez alapjan a noknel is 15% ala kellene kerulni a kockahashoz, de inkabb a 10% koruli kellene.


Namost az mar naluk full egeszsegtelen, normal dietaval altalaban nem is megy, es rengeteg hormonalis problemat okoz. Peldaul ahogy fentebb irtak, leall a menstruacio, stb. Hja es persze elotte a mell sokkal hamarabb eltunik...

2014. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
56%

Tessék


1. [link]


2 év alatt úgy hogy edzőterembe nem jártam csak otthon végeztem a gyakorlatokat. Vettem 2db egykezes súlyzót és egy Húzódzkodó Keretet. Minden nap csináltam amikor időm engedte :)


Jó edzést és a legfontosabb tarts ki

2014. jún. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a képen, akkor gratulálok, jól nézel ki. Bár nálam ez már egy lánynál kicsit száraz, de te tudod. Taps Taps
2014. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!