Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetne viszonylag rövid...

Hogy lehetne viszonylag rövid idő alatt kockahasam? (csaj vagyok)

Figyelt kérdés

Tudom h a nőknek nehezebb feladat összehozni a kockahasat, mint a férfiaknak, de jelenleg ez a célom. Tudnátok mondani jó tornagyakorlatokat, étrendet stb. amitől rövidebb idő alatt kirajzolódnak a kockák?

(A súlyommal nincs gond, 173 cm és 57 kiló vagyok:D )



2014. jan. 25. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

80%ban kajától függ az hogy valakinek látszódni fognak-e a kockák vagy sem, gyakorlatokat illetően lábemelés fekve, hasprés, youtube-on abs workouts-ra keresve még többet elleshetsz.

21/F

2014. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az étkezést illetően, húsokból fehér sovány a nyerő, pl csirke hal, sok zöldség, víz, gyümölcs. Fehér kenyeret ha tudod csökkentsd le, és helyette barna magvasat egyél, tojás a fehérje miatt fontos, pufi rizs

Ilyenekben gondolkodj, ami szerinted hasznos és jónak tartod azt edd

2014. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A leggyorsabb módszer:

[link]



Egy képet nem tennél fel magadról? A kockahashoz a testzsírszázalékot kell csökkenteni, de adataid alapján nem lehet ez magas. Bár végülis mindegy, mert a diétát nem úszod meg. :)

Illetve értelemszerűen a hasadra kellene edzened mellette.

Youtube-on is vannak jó gyakorlatok pl.: Péntek Enikő videói között)

2014. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!