Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lány vagyok, kicsit fogyni...

Lány vagyok, kicsit fogyni szeretnék, kicsit formálódni. Valaki megdobna egy edzéstervvel és étrenddel?

Figyelt kérdés
167 cm vagyok, 57 kg, 18 éves. Pár kilót fogyni szeretnék, tényleg csak minimálisat, de a cél hogy nem csak vékony legyek, hanem csinos is, tehát egy pici izom is elkélne. Változtatni kéne az arányokon. Edzőterembe van bérletem, tudnátok nekem gyakorlatokat ajánlani? Ha mondjuk egy órát kardiózok utána egy óra súlyzós gyakorlatokat végzek az jó? Egyedül futni nem futhatok az asztmám miatt, viszont mivel nyár van, szerencsére van időm akár minden nap lemenni. A cél hogy karcsú legyek, kerek, feszes, kemény fenékkel, picit szélesebb háttal és vállal hogy kiemelje a vékony derekam. Igyekszem sok fehérjét és zöldséget enni, és kevés zsíros, egészségtelen ételt.

2014. jún. 20. 12:01
 1/2 tkodit ***** válasza:

gyakorlatilag nem nagyon lehet izmot növelni, és fogyni egyszerre, így döntsd el, melyikkel kezded. Tömegeléssel célszerű, mivel a megnőtt izomtömeg segíthet a fogyásban.


A súlyzós edzést ne kardiózás után végezd.


Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, abban sok segítséget találsz.

2014. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. jún. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!