Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit fogok fogyni az...

Mennyit fogok fogyni az alábbi edzéstervvel?

Figyelt kérdés

Szóval itt egy 6 hetes edzésterv [link] és azt írja, hogy péntekenként lehet mást sportolni a futáson kívül, arra gondoltam, hogy péntekenként ezt csinálnám: [link]


Este 6 után nem ennék, nappal pedig leginkább csirkét, tojást, rizst és sok vizet innék. 17 éves vagyok, kb 55 kg és szeretnék izmosodni, fogyni, formásodni a belső combrészemen, a hasamon és a csípőmön. Szerintetek mennyi idő után láthatok majd változást?


2010. aug. 6. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
csináld aztán majd kiderül.Ne azzal foglalkozzál mikor látsz majd eredményt mert azt embert nem tudja
2010. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

miért ne tudná?

azért kérdezem, mert ha nem elég hatásos, akkor keresek más mozgásformát, biztos meg tudja valaki válaszolni.

2010. aug. 6. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem fogyni akarsz, hanem izmosodni, és formálódni, akkor full hülyeség amit elképzeltél. Akkor járj le kondiba, és edz normálisan. Futással nagyon izmosodni nem fogsz. Az otthoni gyakorlatok meg nem tudom, h mennyit érnek, sztem nem sokat, mert kb ovis tesióra szintjén mozog. Emellett a kajálásodon sem ártana változtatni.



Egyél 5-6x nyugodtan egyél 6 után, ha nem 9-kor alszol el... ÚGy csináld, hogy tervezett elalvás-3 órával eszel utoljára. És mehet a CH is (mondjuk rizs az az), mert az is kell, főleg, ha nem cukorból, meg finomlisztből áll, vagy gyümicukorból...

2010. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azértnem lehet tudni mert itt bejátszik hogy mennyire tartod be az étrendedet(úgyis le fogod tagadni ha nem tartod be)milyen a genetikád mennyire linkeskeded el a futást.De ha mindent jól csinálsz akkor is marad a genetikai tényező.Most mondhatom hogy 3-12 hónap.Ezzel nem mentél messzire,mert ennyi erővel azt is írhatom hogy 1-n ahol n végtelen-1.Remélem érted mire gondolok
2010. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
leginkább fogyni akarok és írtam azt is. szóval nem kaphatok választ, akkor mindegy köszi
2010. aug. 6. 12:36
 6/8 anonim ***** válasza:
kaphatsz de nem érsz vele semmit
2010. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

és szeretnék izmosodni, fogyni, formásodni a belső combrészemen, a hasamon és a csípőmön.



Nekem ebből az jött le, hogy az izmosodás a fő célod...

2010. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én segítek neked:gondolom lány vagy. 1. tévhit: a 6 utáni evés rossz. ez hülyeség. 2 tévhit: a rizs evés jó. a rizsben ultra nagy adag szénhidrát van ami hízlal. a futás jó, de nagyon kitartónak kell lenned, 6 hét alatt fogyni nem nagyon lehet, vagy csak úgy hogy vissza is jön. keress egy jó étrendet a body.builder.hu(külön nőknek) és azt használd.Emellett tényleg hasznos lenne konditerembe járni
2010. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!