Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért történik ez?

Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Tornázok súlyzóval már 2-3 hónapja, az elején voltak hatalmas izomlázaim, mostanában pedig alig-alig érzem meg őket....ez mitől van vagy ez így normális?

2014. jún. 19. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális. A tested megszokja a terhelést.
2014. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tkodit ***** válasza:
Nem az izomláz a fokmérője az eredményességnek, de egy jó lábazás, vagy hátazás után ha nem érzed másnap az izmot, akkor gáz van. Emeltél a súlyokon?
2014. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Normális ha nincs akkora izomláz, bár nekem 29 év edzés után is van az egyes izomcsoportoknál, de nem akkora, mint kezdő koromban.

Hátnál, lábnál és mellben is elég gyakran van, de bicepszben és vállban szinte soha. Egyébként az izomláz nem feltétele a fejlődésnek, de az is furcsa ha soha nincs.

2014. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindig úgy fejezem be a tornát, hogy szinte pl. a karomnál minden izom összevan húzódva, tehát megterhelem rendesen. Igen, próbálok minél többet emelni, de nem egyből sokat, szép lassacskán. Múltkor a lábamat kegeytlenül szétszedtem, lépcsőzni nem tudtam, de azután mintha meg se kottyant volna neki, nem értem.
2014. jún. 19. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Írd már le, hogy neked mi a torna, milyen napokon edzel, milyen súlyokkal, mennyi sorozattal és ismétlésszámmal. Nekem gyanús, hogy kis barbisúlyokkal edzegetsz rengeteg ismétléssel. Sorry, ha rosszul látom. :)
2014. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Izomláz nélkül is fejlődsz , és nem muszáj hogy izomlázad legyen , elég ha másnap érzed az adott izmodban a feszülést ( ez nem izomláz ) , azonban ha sokáig nem érzel semmit , az nem jó , változtass valamit az edzésterveden , mert akkor valószínűleg megszokta a tested az adott edzéstervet , ill. emelj a súlyokon , mert egy idő után azt is megszokja a tested , és nem épít izmot ha a megszokott dolgokat csinálod. De igazat megmondva a vállamban én is rég éreztem már izomlázat , pedig varjálok mindenen , nekem az a gyengém , a többiben pedig változtatok valamit mindig kb havonta.
2014. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az a baj hogy tornázol te ratyi edzeni kéne
2014. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én annak hívom te agyoniskolázott
2014. jún. 20. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
mert egy kis veréb f.asz vagy jönnél velem edzeni a sürgősségin ébrednél
2014. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Menjen veled a halál, tipikus majomfejű bunko izomagy lehetsz, magamutogató kis senki.
2014. jún. 22. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!