Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ezt csinálom mi történik?

Ha ezt csinálom mi történik?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem vagyok testépítő, még csak nem is kondizok, de szeretnék valami kérdezni, mert ehhez ti érzetek.

Szóval úszó vagyok, így eléggé megvállasodtam, meg deltásodtam, és érződik, hogy fejlődik a hasizmom is. Úszás mellé végeztem szárazedzést is.

De van némi felesleg a hasamon - kb 2-3 kg - ami miatt nem látszanak a kockáim és eléggé idegesít, mert a mellem is zsírmentes, izmos, úszógumim sincs oldalt, csak a hasamon van és pont annyi, hogy a kockák ne látszódjanak.

Szóval arra gondoltam, hogy összeállítok egy diétás étrendet, nem eszem édességet, üdítőt, zsírosat stb, hanem párolt zöldséget, tojást, csirkehúst + eljárok futni. Azt olvastam, hogy így nagyon könnyen leépíthetem az izmaimat, de én ettől félek, ezt nem akarom, én csak a maradék kevéske zsírt akarom leadni magamról, hogy jól nézzek ki, mert már rohadtul idegesít.

mi történne ha kevesebb kalóriát vinnék be (amit írtam párolt zöldséget meg ilyeneket ennék) + futnék + ugyanúgy járnék edzésre (heti 3-4-5 úszóedzésem van)?

jobban néznék ki, vagy csak az izomból menne le?



2014. máj. 28. 19:28
 1/9 A kérdező kommentje:
17f
2014. máj. 28. 19:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Naturálban (értsd: koksz nélkül) megy le sajnos izomból is. És olyan sincs, hogy te csak hasból fogysz. Ezt nem lehet irányítani. De a diéta jó ötlet, ha zsírt akarsz leadni. Még futnod sem kell, elég az úszás és mellé végezz erősítő edzéseket is, így több izmot tartasz meg.
2014. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, de nekem csak a hasamon van zsír. Akkor így megmaradnak az izmaim?
2014. máj. 28. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Mashol se igy nezel ki

[link]

Szoval mashonnan is tud lemenni zsír.

2014. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem marad meg, írtam is. Sajnos lesz izomból is fogyás. Ezt nem tudod kiküszöbölni, csak csökkenteni magas fehérjebevitellel és erősítő edzésekkel.
2014. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és marciinak igaza van. Ha nem vagy ilyen eres, száraz mindenhol, akkor nem csak a hasadon van zsír.
2014. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, de a többi helyen alig van. Nem vagyok egy kövér alkat, inkább vékony, csak egy kis feleslegem van. Köszönöm a segítséget!
2014. máj. 28. 19:53
 8/9 A kérdező kommentje:

Még 1 kérdés, ne haragudjatok, h ilyen tudatlan vagyok.

Ha tényleg csekély mértékben akarok fogyni (max 2,5-3 kg), akkor jelentős lesz az izomveszteség, vagy elhanyagolható?

2014. máj. 28. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez azon múlik, hogy megvan-e a 2-3g x testsúlykilógramm fehérjéd, és a kevés ch, amit neked kell belőni, hogy mennyitől fogysz, és persze kalóriamínuszban kell lenned.
2014. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!