Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fejérjét vegyek? Ha...

Ati1997 kérdése:

Milyen fejérjét vegyek? Ha tömeget növelek 7-8 ezrem van adataim: 186 cm 17 éves 74 kg Étrendem rendben csak minőségi kaja: csirke, rizs, zab

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp Tejsavó fehérjét nézz magadnak ha meg lesz egy kis pénzed glutamint is vegyél.
2014. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
scitec 100% whey proteinál van jobb fehérje?
2014. jún. 16. 15:55
 3/10 anonim ***** válasza:
a csirke, rizs, zab, az én szótáramban az olcsó, nem a minőségi.
2014. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neked mi a minőségi?
2014. jún. 16. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó lesz a scitec, ha nincs lóvéd mindig edzés után lökj be egy adagot. Én is ezt a sz@ros hulladék csirkemellet zabálom rizzsel meg sok zöldséggel, brokkoli répa stb, mint sok testépítő (profik is) nekünk jó ez a sz@r is :D
2014. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

fehérje/(telített)zsír:

Kárász, keszeg, nyúl, pisztráng, csirke, tojás, harcsa, pulyka, nyúl, marha, kecske tejtermékek,

szénhidrát:

köles, hajdina, zabpehely, barna rizs, édesburgonya,

zsír: halolaj, lenmagolaj, tökmagolaj, (de főleg tökmag olaj)


rost: brokkoli, paraj, uborka, paradicsom, paprika, hagyma, répa, káposztafélék, karfiol, vukkíni, /szezonális.


de csak csirkére rízsre és brokkolira alapozni szegényes dolog nagyon, és előbb utóbb ku"rvára undorító is...

2014. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bazira ne higgyétek, hogy a profik csirke, rizs, brokkolin élnek, miközben bőven van pénzük, hogy 1000szer válogatósabbak legyenek és finom egészséges kajákat egyenek változatosan... csak a sárga oldal és társaik etetik a népet azzal, hogy csirkét és rizst kell enni... szerencsére, már ők is egyre kevésbé, lásd builder gasztro...
2014. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a kimerítő tájékoztatást és a fáradságot. Szinte új ember lettem hogy ezeket is tudom már :D
2014. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :)
2014. jún. 16. 17:38
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és ha volna lóvém később melyik a legjobb fehérje?
2014. jún. 16. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!