Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha este edzek 10-12 óráig...

Ha este edzek 10-12 óráig (sulyzós edzés+ utána kardió) aztán alvás, akkor kell-e ennem edzés után? és ha igen mit?

Figyelt kérdés
Amúgy nő vagyok, és szálkásítás a célom!

2014. jún. 5. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Fehérje turmixot iszom utána!
2014. jún. 5. 18:01
 2/8 anonim ***** válasza:

Edzés után menjen fehérjeturmix, benne bcaa, vagy glutamin.


Ha nincs kieg, akkor sovány túró, vagy sovány hús sok zöldséggel.

2014. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor igazából egy rendes étkezés fehérjével és zöldségekkel?
2014. jún. 5. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Fehérje mindenképpen legyen. Egyébként a hiedelemmel szemben kis ch is mehet, ha belefér a napi beviteledbe. Ugyanis az egész napi összes bevitel számít, kevésbé az időpont.
2014. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg fehérje turmix zabpehellyel keverve?
2014. jún. 5. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is jó. Gondolom tudod, hogy mennyi a napi beviteled, amennyivel fogysz heti 0.5-1 kilót zsírból. Ebbe kell beleférned. Vagy te nem zsírleadást értesz a szalkasitason?:-)
2014. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából fogynom már nem kell többet, csak formásodni kicsit izmosodni szeretnék!
2014. jún. 5. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Gondoltam.:-) a nők általában rosszul definiálják a szálkasítást. A szalkasitas az zsírból történő fogyás, lehetőleg kevés izomvesztessel. A zsirleadashoz kalória mínuszban kell lenned. Viszont így nem tudsz izmosodni, mert ahhoz még kalória pluszos étrend kellene. Azaz tömegnövelő étrend. Egyszerre nem tudsz naturalban zsírt leadni és izmosodni, mivel mint írtam, különböző étrend kell hozzá.

Olvasnivaló-googleba-alapismeretek.

2014. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!