Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzés mennyire hatásos?...

Ez az edzés mennyire hatásos? Linkkel.

Figyelt kérdés

[link]

múltkor találtam, szerintetek kipróbálhatom?:)

előre is köszi

18/L



2014. máj. 31. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, de így belepörgettem, de ezek a gyakorlatok izomépítéshez elég gyengék.
2014. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát igazából jó alak a célom :)
2014. máj. 31. 10:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor ne pazarold erre az időd. Jó alakhoz (feszes has - kemény, kerek hátsó/comb stb) izom kell. Súlyzós edzés (vagy saját testsúlyos) , megfelelő étrend szükséges. Azt leszögezném hogy nem "90 nap alatt legyen bomba tested" idő alatt éred el, évek kellenek hozzá! Persze itt megint mérvadó a kiindulási alap, genetika és cél.


Ha komolyan gondolod, olvasd el a sárga kapszula című KÖNYVET (ezt azért írom így, mert sok **** azt hiszi hogy szteroidok használatára akarom rávenni őket, mikor ez egy könyv, csak ez a címe -.-" ) google rákeresel, ingyen letöltheted, de android marketen is fent van.

2014. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, csak a videóban lévő csajszi elég jó alakkal rendelkezik, amit a látottakra alapoznék. :')
2014. máj. 31. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Marketing :D , ne dőlj be mindennek, pont így adnak el sok terméket, fogyasztó csodaport és egyébb táplálékkiegészítőket, hogy olyan emberekkel reklámozzák akik jól nézznek ki, de közel sem biztos (sőt tutti) hogy attól a gyakorlattol vagy terméktől.


Mutatok egy konkrét példát, biotech reklámarca - Kiss Virág otthoni edzésvideója - [link]

De róla mindenki tudja (legalábbis ebben a rovatban) hogy kemény súlyzós edzéseket végez és odafigyel a táplálkozásra. Hogy van egy ilyen videója, és úgy tűnik hogy 10 perc eddzéssel otthon ilyen alakod lehet, még nem igaz.

2014. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan 0.

Atmozgatásnak,alapozasnak jó.

Talán tinikorban elmegy amikor a fiatalsag besegít.

De ha azt akarod hogy valóban kerek,feszes,kemèny feneked legyen ami 35 évesen se löttyed le akkor a mélyizmokat is at kell dolgozni

"A csajnak jó alakja van a videóban"

Én meg tancolok de mégse attól lett jó testem hanem 5 év konditól előtte...

2014. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

elég feszes a csajnak a segge tehát szerintem jó...

csak az a lényeg hogy minden nap csináld, tehát egyszer se hagyd ki.

2014. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó ne írj mar baromsagokat.
2014. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
atyaég:D tehát akkor most nem jó, nem?:D ez inkább kondiba érhető el meg futással?
2014. júl. 5. 15:49
 10/10 anonim ***** válasza:

NEM jó.


Súlyzós guggolas,kitörés,labgépek amikkel szép feneked lesz.

Illetve ahhoz étrend és regeneració is kell.


A futast felejtsd el legalabbis ebben a témaban mert a fenékizomra nem hatasos.

2014. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!