Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Harcosok étrendje és súlyzós...

Harcosok étrendje és súlyzós edzés?

Figyelt kérdés
Kb fél éve csinálom a harcosok étrendjét és súlyzós edzést végzek napi 1 órát kb, heti 4 szer , ezek után 20 perc aerob mozgást. 25 kilótól szabadultam meg, sajnos 5 kg izom volt. Nem szeretném abbahagyni ezt az életmódot , a zsír csak úgy olvad lefele rólam. A Kérdésem pedig az lenne ha nemhagyom abba megfog állni valamikor az izomvesztés? Szépen lassan van gyengülés érzem de nem drasztikus , csak szeretném megtudni hogy megfog e állni. Mert mindig azzal rémisztgetem magam hogy ha így folytatom olyan leszek mint egy anorexiás...köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2014. máj. 29. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem áll meg az izomvesztés, míg kalória mínuszban vagy. Naturálban sajnos ez a helyzet.
2014. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát 1500 kalóriával nem fog megálni az izomvesztés ? sosem éri el azt a szintet amikor már ennyi kalória fenntudja tartani?
2014. máj. 29. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
De, csak akkor már nem leszel kalória mínuszban, ha nem fogysz tovább. De amíg fogysz, addig izomból is vesztesz.
2014. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De gyengébb vagy mint mikor elkezdted az edzést?

Vagy hogy tudod ilyen pontosan hogy izom is lement?

2014. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy testömeg indexes mérlegem van , számolom a testzsír/izom arányát, centiben is , erőben is mérem magam, és körülbelül így jutottam el ehez az eredményhez :)
2014. máj. 29. 21:25
 6/6 A kérdező kommentje:
edzés közbe nyomok aminosavat , edzés után fehérje, szénhidrátot nemnagyon eszek csak zsírt ^^ nemtudom hogy kb 1500 kalóriával mennyi izmot lehet fenttartani :/ 173 centi 88 kg jelenleg
2014. máj. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!