Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek? Látszik,...

Mi a véleményetek? Látszik, hogy edzek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. máj. 26. 15:44
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Mit adjak el? Van egy állítható fekvepadom, LAT gépem és egy vízszintes lábtológépem, + rudak, egykezesek...

Egyébként nem a pénzről van szó, mert nem nagy árért csinálnak ilyet, hanem helyszűkében vagyok, és emiatt nem aktuális a dolog, de szerintem keret nélkül is meglehet oldani. Jó sok lábtolás, kitörés, esetleg bolgár guggolás.

De ha eldnák mindent, akkor 1-2 évig ebből tudnám fedezni a konditermet...de mégis sokallom azt a 9000Ft-t havonta a konditeremre, ezt inkább fehérjékre és vitaminokra költeném.

2014. máj. 26. 21:19
 32/38 anonim ***** válasza:
Lat gépre és lábtolora nincs még szukseged. Abbol a kettobol szerintem tudnal venni egy olcsobb negyszogletes erokeretet. Guggolas nelkul nem lesz lábad.
2014. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, skinnyfat barátom :)

Elmondom a saját tapasztalatom 2 év távlatából. Én is sokáig azt hittem, hogy vékony vagyok, inkább ekto alkat, de amint elkezdtem rendesen edzeni és tömegelni repültek fel rám a kilók zsírban. Látszik rajtad is, hogy hiába vagy vékony, zsírosodsz. Szóval az a nagy büdös helyzet, hogy ahogy én is korábban, Te is alultápláltság miatt voltál vékony egyedül.

A legjobb megoldás számomra szofisztikált CH bevitel lett és kőkemény edzés. Én 2,5-3g CH-val tömegelek például és így is zsírosodom sajnos. Igazából azt tapasztaltam, hogy nagyjából 10-15g CH választ el attól, hogy növök (zsírban és izomban egyaránt) vagy stagnálok. Ezeket csak azért írtam le, hogy ki tudd próbálni ha akarod. Még egy jó tanács amit én is be fogok vetni következő lépésként, hogy vedd le akár 2g ttkg-ra a CHt és a kalóriakülönbséget telítetlen zsírokkal balanszold ki. Zsírosodós embereknél ez egy ajánlott trükk.

2014. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, lehet CH-t nem is viszek be egyáltalán, áttérek a zsír bevitel módszerre, halolaj, kókuszzsír, lenmagolaj, meg ami a húsokból jön, zsírokból elég 2gxttk. Ezt mihamarább kiszeretném próbálni.

A lábgéptől lehet megvállok...de szerintem a guggolás nélkül is lehet fejlődni, ami a lábat illeti.

2014. máj. 26. 22:37
 35/38 anonim ***** válasza:
CH nélkül nem könnyű az élet, sőt...ráadásul edzeni se nagyon érdemes. Aki ketogén diétán van az is töltés napokon/után megy edzeni, különben izomvesztés a vége a dolognak. Mondjuk nem tudom kalória pluszban ez hogy működik, hátha majd valaki okosabb megmondja. De mindenképp érdemes a CH és zsírbevitellel játszani.
2014. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Annyira nem vágom ezt a témát... miért volna nehéz CH-nélkül(még soha se próbáltam)? Miért nem érdemes edzeni CH nélkül?
2014. máj. 26. 23:01
 37/38 anonim ***** válasza:

Az az igazsag hogy nem a ch-t raktarozod zsirban.

Miutan kaloriapluszban vagy sok ch-t hasznalsz energiaforraskent viszomt kevesebb zsirt igy a bevitt zsir raktarozodik el.

Ha nagyon minimalis a bevitt zsír a kaloriapluszhoz kepest akkor a ch is at tud alakulni. De ez nagyon ritka leginkább a zsirt raktarozod el.

Ha sportolsz akkor az osszes ch amit beviszel beepul glikogenbe (ésszeru kaloriabevitelnél)

2014. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Edzéstervedet kukázd és helyette csinálj heti 3 teljes test edzés(ICF 5x5 vagy starting strength) és mellé iktass be heti 2 kardió napot, akár edzésenként. Vagy amit az előttem szóló írt, hogy alsó-felsőtest edzés heti 2x. pl. A nap alsótest: guggolás 5x6-10. kitörés 4x10-12, 5x100m sprint. A nap felsőtest: fekvenyomás 5x6-10/ húzódzkodás 5x6-10/ mellről nyomás 4x10/ lábemelés 4x

B nap alsótest: Guggolás 4x10-15/Kitorés 4x10-12/ intervall futás 15-20perc

B nap felsőtest: Szűk nyomás 4x8-12/ Evezés 4x8-12/ Katonai nyomás 3x10-15/ felülés 4x

2014. máj. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!