Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek? Látszik,...

Mi a véleményetek? Látszik, hogy edzek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. máj. 26. 15:44
1 2 3 4
 21/38 tkodit ***** válasza:

Szerintem a te szinteden hülyeség kétszer közepesen megedzeni az izmokat, kéne minden izomcsoportra egy rendes edzés a héten. Egyébként ennyi időd van? Két gyakorlatért elkezdesz edzeni?

Bicepsz kivételével ez mindre kevés gyakorlat, nem tudom hogy akartad a combodat, vagy a hátadat megedzeni 8 sorozattal...


Ritkán mondok ilyet, de TÖBB gyakorlat kéne, mert ez p.nalegyezés, nem egy kiadós edzés. Nagy súlyok, alapgyakorlatok, intenzitásnövelő technikák. Gondold újra az edzésed.

2014. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

tkodit: nem tudom milyen 2 gyakorlatról beszélsz. Egy nap 6 gyakorlat van, mi nem világos? Heti 4 x edzek...

Hát igen, mondjuk a lábra lehetne több, de ne adj Isten ha lemarad, akkor bepótlom, addig viszont inkább bic.tric.mell a fontos. Montez szerint ez rendbe van. De majd írnak még a töbiek, akkor megmondják. Ha összeadod a két nap sorozatait, akkor szerintem nem olyan kevés.

Na de majd a többiek...

2014. máj. 26. 20:14
 23/38 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen az az én szintem? Kezdőnek mondanám magam, legalábbis ami az izomtömeget illeti, az más dolog, hogy tudom mit hogyan kell csinálni, kaja stb.
2014. máj. 26. 20:17
 24/38 anonim ***** válasza:

Heti 2 edzés jobb mint 1 naturálként.

De ugy bontsd inkább hogy felsotest/alsotest.

És figyelj rá hogy erosodsz. Ennyi kell.

2014. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 tkodit ***** válasza:
elnéztem a napokat, de továbbra is fenntartom, hogy egy izomra ennyi gyakorlat kevés, a heti két edzés így értelmetlen. Nincs felhúzás, guggolás, tolódzkodás, húzódzkodás, viszont tele van csigás cuccal. Eddz heti 3-4, ahogy most, de egy izomcsoportra egyszer, normális mennyiségű gyakorlattal. Két darab csigás bizb.sztól nem lesz nagy hátad, stb...
2014. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

A body.builderen is találsz ilyen edzéstervet, szal nem hiszem hogy ennyire le kelle írni, ott még kevesebb gyakorlat is van. Guggolás nincs, mert rühellem, a másik fontos dolog, hogy egyedül edzek, és nem akarom, hogy megsérüljek. De mondom, ha lemarad, akkor majd teszünk érte, de amíg semmim se fejlődik, addig a lábnak elég ennyi is.

A gyakorlatok nem fixek, tehát váltogatom őket, szeretem a csigás gyakorlatokat, otthon edzek, tehát korlátolt a választék.

2014. máj. 26. 20:50
 27/38 anonim ***** válasza:

"Guggolás nincs mert rühellem"

1. Lépés szeresd meg.

2014. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Azt is írtam, hogy egyedül edzek, ha volna keret akkor csinálnám, de így, hogy a földről vagy a bench padról kellene szenvedve, fel és lerakni, így kihagyom.
2014. máj. 26. 20:56
 29/38 A kérdező kommentje:
Talán ezért is utálom annyira :D
2014. máj. 26. 20:57
 30/38 anonim ***** válasza:

Igy nincs is sok ertelme.

Add el a cuccaid es vegyel erokeretet

2014. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!