Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek? Látszik,...

Mi a véleményetek? Látszik, hogy edzek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. máj. 26. 15:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Őszintén.

Nem vagy cingár gyerek, viszont ez részben a feleslegnek köszönhető... Talán a karodon látszik valami. De a bátyám is megvan ilyen alkat, pedig ő semmit nem csinál.

Mióta edzel?

2014. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 tkodit ***** válasza:
Nem nagyon. A testalkatod alapból nem a legszerencsésebb, és egy erős skinnyfat alkatod van jelenleg. Ne pár hónap edzés után várj eredményt.
2014. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
elég sok a zsír lejjebb kéne venni a ch-t
2014. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinteséget, nekem már ez is sokat jelent "nem vagy cingár", mert az voltam, kb ilyen testfeépítéssel [link]

Persze ez jó régen volt, hogy az idő hozta volna-e ezt az alakot, ahogyan most kinézek, vagy nem, azt nem tudom.


Az edzés, inkább edzegetés régóta van, de nagyon alapszinten, sok sok kihagyással, és nem megfelelő kaja mellett. Majd pár hónap múlva meglátjuk, hogy van e fejlődés, a napi fehérjemennyiséget próbálom bevinni, de nem mindig sikerül...de azért jobban odafigyelek, mint előbb.

Egyébként nem tudom hol van rajtam felesleg, oké max a hasamon egy kicsi, de Monti is azt mondta, hogy a tömegelés az ezzel jár.

Remélem ez még nem sok...vagy kevesebb CH kellene? Monti?

2014. máj. 26. 16:11
 5/38 anonim ***** válasza:
Ja a hasadon, meg a melleden karodon válladon mindenhol. Egy. Ormális tomegelésben nem leszel ilyen zsiros.
2014. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 tkodit ***** válasza:
A tömegelés zsírosodással jár, de a te arányaid most nem jók. Ha megfelelő a ch bevitel, akkor nem gáz a dolog, és a feljövő izom miatt esztétikus marad a forma tömegelés alatt is. Rosszindulat nélkül, te most nem vagy esztétikus.
2014. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Hát akkor lejjebb veszem, azt hittem ez még nem sok. Allig viszek be CH-t...nem értem. Még a 4g/ttkg sincs meg, eztán nem is eszek CH-t, csak az edzés után.
2014. máj. 26. 16:19
 8/38 anonim ***** válasza:
Szar az edzesterved akkor. Nem eleg jo igy nem izomba megy a tápanyag hanem zsirba.
2014. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Egyébként a CH bevitelt nem kéne a tömeg és a MAGASSÁG alapján számolni?

Mert pl egy 192 cm es nem lehet jó az gg/ttkg, de egy 170 cm-es 2 hét alatt felhízik mint egy állat.

2014. máj. 26. 16:25
 10/38 A kérdező kommentje:
Tudtommal a CH nem arra van, hogy az izmoba menjen, arra ott van a fehérje nem?
2014. máj. 26. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!