Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kúrát csinálok de...

Kreatin kúrát csinálok de érdekesen néznek?

Figyelt kérdés

Üdv

Kreatin kúrámat csinálom, 4 hétben vagyok 7 hetesre terveztem a kúrát.

Eddig +5 kg jött fel, 2.5 x ttkg Fehérje és 4 x ttkg CH.

Megy a napi 5l folyadék Zöld tea + víz.


Észrevettem a terembe 1-1 emberke nagyon néz mikor csinálom a gyakorlatokat, igaz nagyobb súlyokkal is tudok dolgozni, meg picit javított a kinézetemen is.


Szerintem sokan azt hiszik valami, pult alatti dolgot használok, pedig szó sincs erről, keményen edzek.


17 éves vagyok, 180 cm és 81 kg


Kúra előtt 76 kg voltam. és még hátra van 3 hét



2014. máj. 16. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
oké, örülök hogy megosztottad! (egy hónap - 5kg? , nem sok az?)
2014. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ferenc Jones Kiss válasza:
Nekem a power proteintol es a carbocxtol feljott 5 kilo 3es fel hét alatt.. En sztem nem sok az az 5kilo :) genetika kerdese.. Ne erdekeljen h mas nez, had nezzenek. Ennek csak orulj ;)
2014. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ferenc Jones Kiss válasza:
Carboxtol*
2014. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, hogy ti hogy kezelnétek. Olyan zavart érzek magamba mikor néznek, hogy nem tudok rendesen koncentrálni a gyakorlatokra. Lehet soknak vicces, meg biztos jó neki. De nem.
2014. máj. 16. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember évek alatt nem növel semmit az intenzitáson, és csodálkoznak, ha ugyan olyan sz@rul néznek ki. Ne foglalkozzál senkivel, ki miatt csinálod? 1-2 bamba majom miatt, akik bármi történik is veled kibeszélnek, vagy beszólnak? Vagy önmagad miatt?
2014. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg sokszor izzad a tenyerem, mikor látom ketten is néznek egyfolytába míg leedzem az adott izomcsoportot. Meg beszélnek egymással és néznek rám. Mintha rólam folyna a csevej, már idegesít.
2014. máj. 16. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!