Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak húzódzkodást csinálok...

Ha csak húzódzkodást csinálok és felhúzást az elég hátra?

Figyelt kérdés
Húzódzkodást fokozatosan nagobb súllyal csinálnám és úgy tudom, az jó az egész felső hátra, szélességre, vastagságra. Felhúzás meg az alsóhátat, csukját még pluszba megedzené. Ez így elég? Húzodzkodást funkcionálisabbnak érzem, mint bármelyik másik hátgyakorlatot.
2014. máj. 15. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
még evezést rakd hozzá
2014. máj. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha még evezést is csinálnék, akkor az már csak kis súllyal menne max, mert addigra teljesen kifáraszt ez a 2 gyakorlat.
2014. máj. 15. 02:31
 3/5 anonim ***** válasza:
pedig birni kéne. valami nem jó ha 3 gyakorlatot nem birsz
2014. máj. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vállból nyomással kezdem utána húzódzkodás, majd guggolás felhúzás. Ezután max. kiegészítő gyakorlatot bírok csinálni. Ez az A edzéstervem, a B pedig power clean, szakítás, lökés, előguggolás + saját súlyos gyakorlatok. Ennyit bírok, azért kérdezem, hogy elég lesz-e hátra? Van aki azt mondja már a húzódzkodás is elég lenne.
2014. máj. 15. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
ha jól látom a Madcow 5x5 öt csinálod nagyon helyes jó program a power cleant pár verzióban kicserélik evezésre én is azt csinálnám helyette az oka egyszerűen az hogy nem vagyok súlyemelő és nem tudok rendesen felvenni ezekkel együtt ez így elég hátra ui: ha testszik a powerclean az is maradhat ugyan úgy teljes testes mint a felhúzás de leginkább hát mint a felhúzás :)
2014. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!