Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg lehetséges egykezes...

Tényleg lehetséges egykezes húzodzkodást és egy kezes kézenállásból fekvőt csinálni?

Figyelt kérdés
Én még nem láttam senkit csinálni, de még You Tube-on is max a húzodzkodást egy kézzel, de az is max 60 kg lehetett. Egykezes kézenállásból fekvőt, ami Fegyencedzésben a 10. lépés lehetséges egyáltalán? Valaki mutatna róla videót?
2014. ápr. 12. 21:20
 1/8 anonim válasza:

Szerintem lehet,a könyvbe is megcsinálja a gyerek.Az lehet az oka,hogy nem nagyon lehet ilyeneket látni,mert tényleg csak kevesen érik el ezt a szintet,meg akik el is érik,azok nem az a fajta emberek akik mások előtt villognak az erejükkel.A könyv írója is ilyen ember.

Vannak akik azt hiszik,hogy ő csak egy kitalált személy,de szerintem ezek nagyon ostoba emberek!

Ott van pl: Pavel Tsatsouline aki azt mondta hogy az egy jó könyv,aki azért egy (kicsit) jobban ért hozzá mint azok a csi..kák akik azt mondják hogy kitalált meg hogy nem ér semmit.

2014. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy könyvben csak képet látni, amit elég könnyű szerkeszteni. De videót még sehol nem láttam, valószínű, hogy nem sok ember képes rá.
2014. ápr. 12. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor csináld meg és elsőként tehetsz fel róla videót jútyúbra.
2014. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Most te tényleg azt gondolod hogy majd egy sportoló aki a könyvbe benne van(nem jut eszembe a neve)majd lejáratja magát azzal hogy ilyen szerkesztett képekbe feltűntessék?

Én ilyenbe tuti nem mennék bele,de szerintem egy épp eszű ember sem.

2014. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Többen is mondták, hogy csak lefényképezték az alsó és felső pozícióját a gyakorlatnak a könyvben, ami végülis nem szerkesztés de mégsem valós a gyakorlat. Tessék itt van a legjobb, amit eddig találtam:

https://www.youtube.com/watch?v=CHYmc3FSa-c

És még ez is elég távol van a könyvben leírttól, ezért kérdezem, hogy tud-e valaki rendes videót a gyakorlatról.

2014. ápr. 13. 00:25
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=-MB4PIdlXjs

Azt hozzátenném, hogy szerintem a Fegyencedzésben lévő progresszió nem jó. Egykezes kézállásban nyomásról nem tudok mit mondani, azt nem gyakoroltam.

2014. ápr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Off Elsőnek: Szerintem nem létezik vagy ha igen akkor sem ez a neve az tuti. A könyv elején ott van valami olyasmi, hogy a szereplők nevét meg a körülményeket meg mittudom én mit megváltoztattak. Egyébként Pavellel egy csónakba eveznek mivel aszem ugyananak a kiadónak irják a könyveket persze, hogy reklámozzák egymást.


On: Egykezes húzódzkodás letetséges mivel írtad, hogy láttad a YouTube-on is az, hogy valami 60kg-s gyerek volt most mind1. Az egy kezes kézenállásból fekvő az már nehezebb kérdés. Videót nem láttam róla de szerintem van olyan ember aki megtudja csinálni de az már a calisthenics nagyon szük elitjébe tartozik

2014. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még valami szerintem a fegyencedzés nagyon jó kis alapot ad de egy idő után kevés (pl. elérsz az egylábas guggoláshoz és már megtudsz csinálni csomót akkor súllyal lehet már csak nehezíteni) és el kell indulni vagy a testépítés irányába vagy a street workout felé. SZerintem aki okos az kombinálja ezeket és kihozza mindegyik edzésből amit lehet mert mindegyiknek vannak elönyei és hátrányai is
2014. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!