Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék egykezes súlyzókat...

Szeretnék egykezes súlyzókat készíteni. Lehetséges?

Figyelt kérdés
1kgs súlyzóim vannak, szeretnék 3 kg seket :) úgy gondoltam hogy cementet ontok bele egy uvegbe...de aztán hallottam, hogy vas rúd meg cement a végére (egy vodorbe elkeverem a cementet és beleteszem a rudat :) Ez is jó, csak egyáltalán nem szeretném, hogy 3 kgtol nagyobb súly legyen, kezdo vagyok még! Hogyan oldhatnám meg? Vagy aki már csinált ilyet, hogyan csinálta? :)
2014. febr. 17. 12:46
 1/4 kovpet ***** válasza:
Sok szívás, kevés haszon :) Ha nincs pénzed venni igazit, akkor menj el egy vastelepre vagy autóbontóba és tuti lesz valami szar, amit emelgethetsz :)
2014. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
-_- nemmindegy ha csinálok? nincs pénzem mert nem dolgozom, a mai világban az már rutin, nem szégyen.... de koszi a tippet
2014. febr. 17. 22:20
 3/4 kovpet ***** válasza:
Nekem 8, de egy törött féltengelyt tuti megkapnál egy sörért és akkor nem kell szórakozni a betonnal :)
2014. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen...de annak azert ki néznie is kellene valahogy nem? :D torott féltengeljel tornázzak bent? :D
2014. febr. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!