Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezekkel a dolgokkal lehetséges...

Ezekkel a dolgokkal lehetséges hogy elérte?

Figyelt kérdés

Üdv.

Haverom felkar kerülete durván megnőtt az utóbbi időben, sokan felfigyeltek rá az ismerős körökből.

33-ról, 39cm-re nőtt meg 5 hónapon belűl. Mindenre edz, szép izmos lábai is vannak. Kérdeztem miket használt, ki voltam akadva :


Fehérje por,vitamin,kreatin,gyors szénhidrát (azt hiszem ezt mondta),valami NO fokozót is említett


Sokakat eszik, nem zsíros, hanem szálkásabb a keze, meg kockái is látszódnak halványan.


Valóban el lehet ezekkel a szerekkel érni ilyen kemény hatást ? És hol tudok vásárolni ilyensmit ?


A véleményeteket, válaszotokat előre is köszönöm szépen !



2014. ápr. 12. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
azt mondta semmi illegális dolgot nem használ. De akkor brutális látvány számomra, mivel bírkózok, de felülmúlta az 1 éves fejlődésem is.
2014. ápr. 12. 19:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Azzal érte hogy rendesen edzett és evett ezek a dolgok csak rásegítenek.

Ha nem használt volna semmit akkor kevesebb lenne fél kilóval talán.

2014. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reális fejlődés, 100%-os minőségi tápanyagokból összeállított étrenddel, az említett táplálék kiegészítőkkel és kemény súlyzós edzéssel elérhető ilyen fejlődés.
2014. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2014. ápr. 12. 20:34
 5/7 Tyler913 ***** válasza:

Ezt hívják kezdő effektusnak. Ha valaki életében nem edzett még,és hirtelen edzésingert kap,nagyon gyorsan tud fejlődni. Persze ez a fejlődési ütem nem sokáig tartható,de ha a kaja és az edzés is klappol,az első 8-10 kg könnyen jön.


Egyébként,habár használt kiegészítőket a barátod,ez csak rendes testépítő étrenddel EGYÜTT hoz eredményt. Ha ugyanezeket beszeded,de az étrended nem jó,csak kidobod a pénzt. Szóval a hatást nem a "szerek" hozták neki,hanem a kaja.

2014. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek csak rá segítettek, mint az autónál a NITRO ? Vagy a turbó ?
2014. ápr. 13. 17:11
 7/7 Tyler913 ***** válasza:

Amint a nevük is mutatja,ezek táplálékKIEGÉSZÍTŐK. Ezek közül is van,ami alap (vitamin és fehérjepor),van,ami extra (kreatin),és van,ami luxus (NO-fokozó).

Az alap valóban szinte nélkülözhetetlen,viszont az NO-fokozó már luxus,mert nagyon csekély mértékben járul hozzá a fejlődéshez,és ahhoz képest drága.


A lényeg,hogy legyen megfelelő mennyiségű és mennyiségű szilárd kaja,e mellé mehet a vitamin és a fehérjepor edzés utánra. Ennél igazából nem kell több,az összes többi cucc minimálisan ad hozzá a fejlődéshez.

2014. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!