Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5 napos edzés tervet tudnatok...

Ferenc Jones Kiss kérdése:

5 napos edzés tervet tudnatok irni nekem?

Figyelt kérdés

16eves leszek nyaron

-65kilo

-167cm

-37.5 cm kar

-102,6cm mell

-73cm derék

Szálkás vagyok. Jol terhelheto (tomegeles a cel eloszor is) szaraz izmot szeretnek .. Creatin foszfat. Edzes utan carbox, es ezek mellett egy power proteines feherje az amit hasznalok


2014. máj. 15. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerünk, nem tudunk rólad semmit, fogalmink sincs mit bírsz, mit nem bírsz... ezért aztán edzéstervet magadnak kell összeállítanod, vagy egy személyi edzőnek egy állapotfelmérés után...

ha mások edzésterveit csinálod, azzal nagyon komoly életre szóló sérüléseket szerezhetsz be magadnak.

2014. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most kezdtél edzeni, neked nem kell 5 napos. Amúgy a bodybulder oldalon találsz.
2014. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem igazabol nem,most kezdtem :) 30as karral kezdtem meg 84es,mellboseggel, :) kb 2 éve csinalom csak meg soha,nem foglalkoztam edzes tervvel :/ na meg h volt sokszor h abba hagytam meg ujra elkezdtem. Deakkor meg hulye voltam.de ma mar magamnak edzek. Es soha nem hagyom ki az edzest! Nyomom rendesen
2014. máj. 15. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
És két év edzésmulttal nem tudsz összehozni egy tervet?
2014. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Haat ez az h igazabol nem tudom :D .. Es egyebkent kell az 5 napos mivel csukjatol vadliig mindent megszeretnek edzeni. De igen igaza vanaz elso valaszolonak. Nem ismer engem itt senki :/ szoval magamnak kell :/ azert koszi a valaszokat :)
2014. máj. 15. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól hogy kisebb testrészeket is szeretnél edzeni, bőven belefér egy 4 napos edzéstervbe.és akkor még van 3 nap regenerálódási idő is. napok szerint így érdemes)persze kinek mikor van ideje): hétfő, kedd, csütörtök, péntek

Edzéstervet meg találsz itt, attól függően hogy mit szeretnél.

[link]

2014. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!