Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt ajánlotok ajánlotok? 12/f

Figyelt kérdés

Azért írtam, hogy tápkiegészítőt, mert nem tudom, hogy fehérje,tömegnövelő,kreatin...stb kellene nekem


45kg,152cm (kb, most nem mértem le magam)


Az étrendem a következő:


Reggeli: 3 nap tojás, 4 nap zabpehely


Tízórai: puffasztott rizs


Ebéd: ami van :), de álatlánosságban ezek jó kaják


Edzés után, uzsonna: valami turmix (zabpehely,banán egyéb más gyümölcsök) (ide gondoltam a táp.kiegészítőt, mert néha ez "költségesebb" mint az egész napi kajám)


Vacsora: túró vagy tojás, de általában reggeli-tízórai egyben



Tehát milyet ajánlotok?



2014. máj. 9. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Értelmes 12 évesnek tünsz így az írtakból, ritka az ilyen mostanság, csak így tovább. Bár a tápkieget én még annyira nem erőltetném, még a tesztoszteron termelésed is csak mostanság kezd normálisan megindúlni (gondolom), bár te tudod mire költöd a pénzed. De szerintem kreatin egyeltalán nem kell, viszont vitamint meg nem említettél, lehet azt kéne elönybe helyezni egyenlőre.


Hajrá!

2014. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Esetleg 10-20db ilyen: [link]

Gondolom egy csomag=1 edzés, így 10-20 edzésre lenne elég


Vagy


[link]


ebből 2-t vennék, nem tudom hány alkalomra lenne elég


Vagy

[link]


ebből 10-et vennék


Na akkor melyik?

2014. máj. 9. 18:17
 13/21 A kérdező kommentje:
Az utolsó nincs raktáron, elnézést :/
2014. máj. 9. 18:18
 14/21 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb kiszerelésben kell venni tápkieget, akkor olcsóbb relatíve. Az hogy mennyi kell könnyű kiszámolni. Neked kell edzés után 20-22g fehérje. Megnézed, hogy ezen tápkiegek egy adagjában mennyi fehérje van, és aszerint teszel bele, hogy meglegyen 20g.
2014. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Na látod :)

Nem tudom milyen kellene, vagy ha jót írtam akkor oké, de nem nagyon értettem mit írtál sandorzsolt

Linkelnél néhányat? 6.000Ft körüli értékben

2014. máj. 9. 18:23
 16/21 anonim ***** válasza:

A tapkieg azert letezik hogy a nagyobb tomegu emberek konnyebben tudjanak eleget enni.

Neked egy nap 90 g feherje kell.

Ezt röhögve össze lehet hozni tápkieg nélkül is.

Azon kivul meg csak egyel egyel egyel.

2014. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
veheted a 2.-at is. Teszel edzés után két adagolókanállal a vízhez és jónapot. Mehet még bele 20-30 g dextróz is.
2014. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy össze lehet szedni, de edzés után kéne valami és turmixom néha drágább mint az egész napi kajám, mert bele teszem a reggelit (zabpehely, emiatt gyorsabban fogy) teszek bele gyümölcsöt (jó,nem olyan drága pár darab, de akkor én már veszek sokfélét),tejet (naponta elfogy min. 2 l, ami szintén drága havi szinten). Ha veszek tápkiegészítőt akkor szerintem olcsóbban jönnék ki.
2014. máj. 9. 18:34
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen, egy olcsóbb tápkieggel jobban jössz ki anyagilag.
2014. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 kovpet ***** válasza:

Napi 2l tejet azért szerintem nem kellene meginnod :)

Vitamint viszont szedhetnél valamit, bár lehet, csak elkerülte a figyelmem és szedsz.

2014. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!