Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzés mellé...

Saját testsúlyos edzés mellé fehérje mint táplálékkiegészítő?

Figyelt kérdés
Üdv. A kérdésem hogyha a saját testsúlyommal edzek, megjegyzem elég intenzíven, a gyakorlatokat folyamatosan nehezítem ahogy tudom, lenne értelme vennem fehérjét, vagy az külön a súlyos edzésre van "kitalálva"?
2014. máj. 7. 11:43
 1/7 dirtboy ***** válasza:

vehetsz és ihatod te is,te is ugyan úgy működsz mint a súlyzós edzést végző ember


étrend is kéne neked is

2014. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha mellé nincs csak 30g feherjed egy nap akkor felesleges mert elobb kaja kell
2014. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fehérje egy makrotápanyag. Az élethez szükséges. Edzést végzőknek meg főleg. Nekik rendes megtervezett étrendet illene követni, testsúlyra kiszámolt mennyiségekkel. Ha ennek egy részét tápkiegből akarod bevinni, akkor semmi akadálya, de ha megvan a napi össz. mennyiség sima kajából is, akkor kb. ugyanott vagy. Ez nem valami különleges "szer", ami érzékeli, ha valaki súlyzós edzést végez és emiatt majd extra többletet nyújt a fejlődésben.
2014. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van étrendem, igyekszem fedezni abból is a megfelelő fehérjebevitelt, csak hát az ebéd nem mindig úgy sikerül, ahogy kéne, ezért gondoltam rá hogy veszek. köszönöm:)
2014. máj. 7. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
azért majd ird le milyet akarsz venni, nehogy "bevásárolj" :)
2014. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is iszom fehérjét, és csak saját testsúllyal edzek. Nyugodtan tolhatod te is.
2014. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mehet simán bármilyen edzés mellé, sőt bárki ihatja, mert ez is csak kaja.
2014. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!