Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tápkiegek, jó lesz?

Tápkiegek, jó lesz?

Figyelt kérdés

1.Mega daily one

2.100% Whey pro

3.izületvédő

4.Carb-f

5. Omega3


Kérdés: ÍGy gondolom jó,ha ennyi tápkieget szedek + szerintetek felesleges-e valamelyik?

Illetve Carb-f,Carbox,vagy egyszerű dextróz legyen edzés utáni gyors felszívódású ch?



2014. máj. 6. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:

egy c vitamint még tennék hozzá.

a mdo-ban 250mg van 1 kapszulában,ha csak napi 1et eszel.

napi 2000mg c simán mehet.

2014. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó így. de a jó étrend a legfontosabb. milyen izületvédőre gondoltál? carb-f carbox kb egykategoria magasabb kategória az a vitargo de azért az árban más de jobbak mint a sima dextróz.
2014. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Konkrétan izületvédőt még nem nétem,de Joint-X-t ajánlották.

Persze a kaja ezek mellé kell,kaja nélkül ennyi "bádiport" :D nem is szednék :)

Vagyis még nem vettem meg egyiket se.

Egyébként a 100 Wheypro és wheypro proff-nál mi a különbség,azon kívül,hogy drágább a proff ?

2014. máj. 7. 00:03
 4/9 anonim ***** válasza:
ja a joint x nem rosszból amik még jobbak biotech artho guard scitec heavy duty és arthroxon. ha shop builderen megnézed az összetevőket rájössz mi a különbség vagy esetleg linkeld el lusta vagyok keresgélni
2014. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a két protein kb ugyanaz. A sciteces 73%-os az mhn pedig 74%-os. Mindkettőben van emésztő enzim is. Mindegy melyiket veszed.
2014. máj. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tap bela ***** válasza:

Én még annyi fontos infoval kiegészíteném.

Az MHN hozzáadott szénhiddrátot nem tartalmaz (malto, dextro), míg a scitec igen. Lásd összetételt.

2014. máj. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tap bela ***** válasza:

Egyébként a 100 Wheypro és wheypro proff-nál mi a különbség,azon kívül,hogy drágább a proff ?



Erre pedig már annyiszor volt válasz.

A kék dobozos koncentárum, 73%-os 1600mg hozzáadott (taurin,glutamin,dextroz) a piros dobozos szintén 73%-os bár ez már whey koncentrátum és izolátum, 1300mg Dextrose, L-Leucine, L-Glutamine, Taurine és adagonként 25mg emésztőenzim.

2014. máj. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes összeállítás.
2014. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oke,köszönöm
2014. máj. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!