Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akkor mi lesz belőle ha nem izom?

Akkor mi lesz belőle ha nem izom?

Figyelt kérdés

Üdv.

Kreatin kúra után feljött 6 kg, semmi zsírosodást nem tapasztaltam, csak jelentős erőt meg izomnövekedést (tükör) . 3 hét után méretkeztem újra -1 kg-al voltam kevesebb. Szóval 5 kg megmaradt.


1. Kreatin után picit visszamentem erőben, de nem sokat

2. Havonta 1 kg izom jöhet fel, akkor 2 hónap alatt 2 kg izom, a többi 3kg hova ment, mert zsírként biztos nem rakódott le és nem is ment le az az 5kg még most sem rólam, nem estem össze vagy hasonló dolgok, Sőt még azóta is mentem fel tömegben, nem hogy visszamenjek.


3 hete fejeztem be a kúrámat kb.


Kiegészítők amiket használok :


Protein Express / 100% Whey Protein Prof.

Mega Daily One + D3 Vitamin + Calcium-Magnesium / C-Vitamin

Carb-F

Amino Magic (kis adagokban)

NO Xplode 2.0 / Hot Blood 2.0 / SuperPump 250 mind3 van



az utóbbi 3 hónap alatt annyit nőttem, mint egy koxos szinte, na jó nem túlzok, de durván nőttem, másoknak is feltűnt, nem csak nekem.


9 hónapja edzek.


182 cm vagyok és 84 kg



2014. ápr. 30. 14:34
 1/3 anonim válasza:

most erre mitt irjon neked az ember :D én 2 nhónapja nem hizok egy kg se de forma megizomzat az jött. ennyit számit a normálisan kiszámolt kaja.

az a 6kg az tuti nem mind izom de ne is foglalkoz vele hogy hogyan jött annyi ha a forma jó akkor nem veszed észre hogy mennyi zsir van rajtad annyira

2014. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kreatin vizet köt... Érdemes utánaolvasni azért az ilyen dolgoknak, még mielőtt beszedegetné az ember. Az izom legnagyobb része is vízből áll, mely mértéke erősen változékony. Az a megközelítőleges érték, hogy 1 kg/hónap reális pedig csak egy "útmutató". Nem alapigazság.
2014. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lol. nem 3 hetente kellene méreckedni, hanem naponta, ugyanabban a ruhában, ugyanakkor. pl reggel ébredés után.


a 3 kilóban szerepe lehet a ruhának, vagy az, hogy nem pisilted/kakiltad ki magad.


de mondok mégvalamit. 2 hónap alatt feljött rád kreatinnal 6 kiló. jippi, neked használ a kreatin. aztán abbahagyod, szépen lassan kiürül, meg vele a víz is. az első hónapban vesztessz 1.25 kilót, a másodikban ennek a felét. vagyis kb 2 kilót összesen 2 hónap alatt. Tehát felszedtél 2 hónap alatt 6 kilót, leadtál 2 hónap alatt kettőt. Összesen 4 hónap alatt 4 kilót fejlődtél. ez kb havi egy kiló. Örülsz?


A kúra végére úgyis ugyanott vagy, mintha nem használnád...

2014. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!