Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindennap edzek 1orat. Attol...

Mindennap edzek 1orat. Attol nem lesz bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok


12napja kezdtem el edzeni de mindennap csinalom 1orat. Ugye ez nem baj? :( izomlaz az elejen volt mostmar nincs. Most csak csinalom nem erzek izom fajdalmat vagy ilyenre utalo dolgot. Folytathatom ezt hogy mindennap 1orat edzek? 14/F



2014. máj. 3. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
És hogy edzel, leírnád?
2014. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár bele is halhatsz.
2014. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Heti 1 (de inkább 2-3) pihenő nap kell.
2014. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én heti 7-8 pihenőnapot szoktam tartani.
2014. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

xxlxx


hat nem jarok kondiba. Otthon edzek. Fekvotamasz. Tolodzkodas. Sulyzozas tobb fele keppen. Expander tobb fele keppen. Felules tobb felekeppen.

2014. máj. 3. 21:07
 6/8 A kérdező kommentje:

xxlxx


hat nem jarok kondiba. Otthon edzek. Fekvotamasz. Tolodzkodas. Sulyzozas tobb fele keppen. Expander tobb fele keppen. Felules tobb felekeppen. Felules 3felekepp. Fekvo 1felekepp. Sulyzo 5felekepp. Expandar 4felekepp. Remelem nem hagytam ki semmit.

2014. máj. 3. 21:08
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ez alkati dolog, ha nem erzed megeroltetonek, akkor nem baj. de ennel tobbet inkabb mar ne edzz. Viszont 1- 2 pihenonapot azert lehet nem artana beiktatni.
2014. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom lehet : ( csak annyira jo erzes csinalni. Engem lenyugtat meg jo kedvre derit. Meg en nem erzem magam tulertetva. Ha mondjuk sulyzozok es nem birom ugyis abba hagyom s akk megyek hasra vagy pihenek. Masnap se erzek fajdalmat vagy izomlazat. Megcsinalom az 1ora edzest es nem ereznem h faj valami. Ugy 4napja volt h egy lany ramult a combomra amikor a suliba 2pad szembe volt lokve es le fel n

nyomtam magam es azt akarta h probaljam meg ugy h ramul. Beis gorcsolt a mell izmom viszont a napi 1ora edzes kezdte egyre erosebbe tenni es ment le a fajdalom. Igaz picit fajt de akk abba hagytam had pihenjen addig

2014. máj. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!