Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha mindennap csinálnék x...

Hogyha mindennap csinálnék x fekvőtámaszt, azzal hibáznék?

Figyelt kérdés
Ugye kell hagyni pihenési időt.. én a testépítést még csak most próbálom megismerni ezért kérdezek ilyet, elnézést, hogyha hülyeséget kérdezek :) ( találtam androidon egy elég jópofa alkalmazást.. ilyen guggolás, húzódzkodás, fekvőtámasz és felüléses.. és elvileg csinál nekünk ezekből edzés tervet.. ahhoz képest, hogy mennyit tudunk első alkalommal csinálni ) későbbiekben szeretnék konditerembe járni, mondjuk május eleje/közepe.. de mégse mehetnék semmi izom nélkül oda valamit csinálni.. valami tanács, hogy mondjuk mit kell csinálni így kezdőknek ? igazából még a gépeket sem ismerem annyira
2014. ápr. 21. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igy 10 nap vagy egy hónap alatt se leszel sokkal jobb formába szóval mehetsz most is kondiba mások is elkezdték valahogy. kell hagyni pihenési időt mert a túledzés ugyanolyan rossz mint ha nem edzenél normálisan.
2014. ápr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

húzódzkodj az hát, ha szűken végzed, akkor bicepsz (a fogás pedig fordított).


fekvő, az mell.


guggolj, kitörés és vádlizás (mikor lábujjra állsz)


hasazás, nekem ebből a kitartás tetszik legjobban.


ha nagyon akarsz tricepszre, akkor kinyomhatod magad.

2014. ápr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a kitörés, a kitartás és a kinyomás az pontosan mi is ?
2014. ápr. 21. 01:52
 4/4 anonim ***** válasza:

május közepéig kb nulla izmot tudsz felszedni még kemény súlyzós edzéssel is (na jó max 1kg), de ez semmi. És miért ne mehetnél nulla izommal oda? A teremben rengeteg kezdő van, nem 100 kilós állatként kezdi senki. Honnan veszitek ezt a baromságot, hogy izmosan szabad csak belépni egy konditerembe. Van ott 50 kilós gyerektől kezdve 100 kilós elhízott nőig mindenféle forma. Szóval no para.

Ott bárkit megkérsz, akkor segít neked. Én pl nyomom 29 éve, de most lementem egy teremben és volt egy tricepsz gép, amit még nem ismertem. kb volt egy elképzelésem, hogy ezzel most mit kéne kezdeni, de ott állt mellettem egy másik csávó, kérdeztem ,hogy akkor ez most hogy van. És ennyi, megmutatta, én meg csináltam. Még nekem öregxarnak sem szégyen kérdezni, ha nem biztos valamiben.

Ha pedig hozzám jönnek, akkor én is segítek.

2014. ápr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!