Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan igyam meg a szójafehérjét?

Hogyan igyam meg a szójafehérjét?

Figyelt kérdés
Vettem nagyobb kiszerelésben, mert olcsó volt, akciós, és végül is nem is csalódtam ebben a márkában régebben, ezért vettem meg. Hát, nem kellett volna. Egyszerűen már a hányinger elkap, mikor megérzem a szagát. Még egy egész hónapra elég adag van, és nem akarom kidobni. A zabpehely+víz+fehérje+3kanálfahéj nem jött be, alig akar lecsúszni, 1 kanál volt most is hátra, de már öklendeztem.. Edzés után gyorsan letolom vízzel, nem foglalkozok vele(igaz így is borzasztó), de ha enni kell, rosszul vagyok.. Hogyan kéne ízesítenem? Mivel egyem? Segíthetne valaki, mert, ha kihányom, abból jó nem lesz.
2014. máj. 7. 08:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Activlabos, 2kg-os, csokis.

Nem kell képzelegni, hogy milyen az edzésem, azzal nem kell foglalkozni, és amúgy is az én dolgom, hogy hogyan edzek.. Ha valamitől öklendezel, nem hiszem, hogy a te hibád, mit tehetsz róla, undorító és kész, semmi köze az edzéshez.

2014. máj. 7. 13:51
 12/16 anonim ***** válasza:

A szójafehérjét szerintem felejtsd el, hogy zabpehelyhez kevered, betonná fog összeállni.


Ha csokis, próbálj meg elkeverni benne valami kakaóport, vagy mézet (már ha tömegelsz). Amúgy meg idd meg gyorsan, és vegyél valami jobb minőségű fehérjét :)

2014. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ismerem azt a fehérjét egy pár zacsival megittam belőle, és igazat kell hogy adjak a kérdezőnek, borzalmas. Nem sok értelme van kakaóval meg mézzel keverni mert így is az a baja hogy iszonyatosan tömény és ezért ihatatlan. Annyiban tudok segíteni ha gondolod, hogy tudok neked 92%-os gyógyszerészeti tisztaságú ízetlen szóját, olcsóbb ebből 2kg mint amit te vettél, és azzal ha elkevered akkor iható lesz, nem lesz olyan tömény.
2014. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Diétázok, szóval, ezért sem kevertem hozzá se kakaót, se mézet, de tényleg nagyon kemény, lehet ezért is olyan rossz. Olyan szóját hol lehet venni?
2014. máj. 7. 20:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kell a hiszti, gyűrd le és kész :) én most diéta alatt a natúr BCAA-t is simán vízzel iszom, aminek "kissé" erőteljesebb íze van. Hatás szempontjából nekem a szójával sincs gondom, a tejsavóval kevert szója (Protein Power) pedig kifejezetten bejön így diéta alatt
2014. máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Olyanom is volt, az tényleg jobb egy fokkal, inkább megettem ma is egy kis tejjel, meg fahéjjal a zabpelyhet, és megittam előtte a turmixot, mert úgy legalább lecsúszik, és nem hányom el magam, mintha össze lenne keverve. Gondolom nem baj az a 1,5 deci tej.. 1,5%-os.
2014. máj. 8. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!