Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ebéd előtt edzek akkor...

Ha ebéd előtt edzek akkor mikor igyam az edzés utáni turmixot?

Figyelt kérdés

Érettségizem ezért a jövő 2 hónapom kb. szabad lesz,jobban tudok az edzésre koncentrálni.

Én délelőtt szeretek edzeni menni mert akkor nincs tömeg, így kb. ebédre érek haza.

De mikor igyam az edzés utáni turmixot? (Jumbo Professional)

Ha edzés után iszom akkor nem lesz étvágyam,ráadásul nem tudom mennyire jó hogy fél órával a Jumbo után még egy ebédet is betömök.

Az meg nem tudom mennyire lenne jó ha heti 3 alkalommal 4 órakor ebédelnék..

Mit lehet tenni?

18/F


2014. ápr. 15. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ha délelőtt akarsz edzeni akkor megiszod edzés után a jumbot és rá 1,5 órával kajálsz ebédet.
2014. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és ha 4-kor ebédelsz? Amúgy ezért vannak a testépítésben 1.,2.,stb. étkezések nem reggeli/ebéd/vacsi.


Megiszod a skake-et edzés után, aztán rá egy órára meg táplálkozol.

2014. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mint az előttem író is mondta testépítésben nincs ilyen, hogy ebéd. Természetesen edzés után idd meg. Olyan egyszerű, hogy nem eszel utána 2 óráig. 2 óránként egyél, egy nap 5-6x étkezz. Egyébként nem értem, ha a jumboval beviszel egy halom tápanyagot mért akarsz egyből kajálni? Vigyél be suliba kaját és meg van oldva. Csirke + rizs vagy tonhal(attól osztálytársak kidőlnek tapasztalat:D) edzés előtt egy órával eszel. Edzés előtt megeszel egy müzliszeletet. Leedzel bevágod a jumbot, utána vársz 2 órát majd megint kajálsz. Egyszerű a képlet:D
2014. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!