Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan igyam meg a szójafehérjét?

Hogyan igyam meg a szójafehérjét?

Figyelt kérdés
Vettem nagyobb kiszerelésben, mert olcsó volt, akciós, és végül is nem is csalódtam ebben a márkában régebben, ezért vettem meg. Hát, nem kellett volna. Egyszerűen már a hányinger elkap, mikor megérzem a szagát. Még egy egész hónapra elég adag van, és nem akarom kidobni. A zabpehely+víz+fehérje+3kanálfahéj nem jött be, alig akar lecsúszni, 1 kanál volt most is hátra, de már öklendeztem.. Edzés után gyorsan letolom vízzel, nem foglalkozok vele(igaz így is borzasztó), de ha enni kell, rosszul vagyok.. Hogyan kéne ízesítenem? Mivel egyem? Segíthetne valaki, mert, ha kihányom, abból jó nem lesz.
2014. máj. 7. 08:05
1 2
 1/16 Andi80018 ***** válasza:

Miért vettél 100%-os ízesítetlen szójafehérjét? :-)Ok, hogy olcsó, de gondolhatod, hogy szar is, ráadásul ilyet nem veszünk, legalább félig lett volna tejsavó.

Én a helyedben nem erőltetném, add oda valakinek és vegyél egy normálisat. Annak semmi értelme, hogy öklendezel tőle, valószínűleg a gyomrod se akarja bevenni. Én tuti ezt csinálnám, nem gyötörném magam. Szóját meg ne vegyél, ha meg esetleg nem tudsz nagy kiszerelésben egyfajta ízt inni, vegyél pl. kétkilósat, ízesítettet.

2014. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez pont olyan. 2kg-os, csokis. :)
2014. máj. 7. 08:27
 3/16 Andi80018 ***** válasza:

ja, hát még ezt pluszban ízesíteni már nem nagyon lehet, sajnos az úgy szar, ahogy van. Ha nem bírod meginni, akkor hagyd a francba, vagy max ócsóér próbáld meg elpasszolni, lánynak max.

Vagy vegyél normális tejsavót esetleg, és keverd a kettőt. Talán javít valamit a helyzeten.:-)

2014. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én egy narúr borsófehérjével küzdök most esténként, ilyen perverzió meg sem fordul a fejemben, hogy zabpehelybe keverjem...
2014. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet össze fogom keverni valamivel, mert nincs olyan hülye a környezetemben aki ezt megvenné.. :/
2014. máj. 7. 08:42
 6/16 A kérdező kommentje:
A borsófehérje még a szójánál is rosszabb? De te keverhetsz hozzá valamit, mert natúr, nem?
2014. máj. 7. 08:43
 7/16 Andi80018 ***** válasza:

Ja, inkább ne is mondd el senkinek! :-)

De én azt csinálnám, hogy vennék tejsavót, és raknék abból is, ha már mindenképpen meg akarod enni. Úgy nem annyira gáz, úgy 70-30 arányban. :-)


Nézelődjetek folyamatosan a piacon, vannak jó akciók normális fehérjékre is, a biotech-nek is szokott pl lenni outlet napjuk, ne a legtrébb löttyöket vegyétek meg. A borsófehérje is kemény. :-)

Van ismerősöm aki borsó-tejsavót árul, és nem sokkal olcsóbb, mint egy normális.

2014. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem a szójafehérje lazán lemegy de a borsó az borzalmas, de férfi vagyok, letolom, semmi ízesítés nem veszi el egyiknek sem az alap vacak ízét... de csak akkor veszek ilyeneket ha rá vagyok kényszerítve, egyébként nem szoktam kiegészítõkkel foglalkozni.
2014. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Milyen fehérje és mennyiért?
2014. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
képzelem milyen keményen tolhatod az edzést, ha a csokis szójaprotein ekkora problémát okoz... Szerinted számít, hogy kieget használsz egyáltalán?
2014. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!