Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ismeri valaki ezt a 300...

Ismeri valaki ezt a 300 edzésprogramot? Ez mitől annyira nagy kihívás? Vagy időre kell megcsinálni? Nem tűnik olyan nehéznek.

Figyelt kérdés

[link]


"300"

25 húzódzkodás

50 elemelés 60 kilóval

50 fekvőtámasz

50 zsámolyra ugrás (60 centis)

50 "ablaktörlő" földön 60 kilós rudat tartva

50 Kettlebell (16 kg) felvétel és kinyomás (érintse a padlót ismétlések között)

25 húzódzkodás

--------------------

300 totál ismétlés


2014. ápr. 29. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Azert állokepesseg nem art hozza
2014. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az van
2014. ápr. 29. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, h időre te szerencsétlen, nem mindegy, h rekordidő alatt vagy két óra hossza alatt csinálod meg.
2014. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először is tanulj meg normálisan beszélni bromarcú mert élőbe így hozzám szolnál tuti lebsznék egyet. Nyilván nem arra gondoltam hogy nap nap alatt, de jó akkor le írom úgy hogy rtardált-kompatibilis legyen, végülis én vgyok a hlye hogy nem fogalmaztam úgy hogy pistike is megértse akit most engedtek haza a sulibol és betámdta a gyakori kérdéseket. Tehát akkor: az érdekelne hogy milyen szintidőn belül kell megcsinálni hogy "teljesített" legyen ez cucc, mert erről nem találtam semmi. Mert ha csak annyi hogy egymás után kell megcsinálni az nem tűnik veszélyesnek. Mind1, majd kipróbálom. Pistike te meg ne írj má többet ha lehet.
2014. ápr. 29. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
20 perc alatt már jó.
2014. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"szolnál tuti lebsznék egyet"


Én meg feljelentenélek testi sértésért, ha tanúm is van rá, akkor 3-5 évig terjedő fegyházra vagy pénzbüntire ítélnének.


Nézz utána, ha már a googlét képtelen vagy használni!

2014. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
biztos nagyon beszrnék..
2014. ápr. 29. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:

a forgatásra készülve a színészek közül amelyik nyert az 18 perc alatt tolta le.

szóval egy edzett crossfites 15 perc körül szerintem odateszi.

2014. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!