Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik ízületvédő szer hatásos?

Melyik ízületvédő szer hatásos?

Figyelt kérdés
Heti 4 kondi edzés és heti 1 tenisz eléggé megviseli a kar ízületeimet,sokszor fáj. Mit lenne érdemes szednem hogy jobban bírjam a terhelést?
2014. ápr. 29. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A leghatásosabb a normális táplálkozás és a normális EDZÉS lenne.


De az általánosan ajánlott készítményekkel kiegészítheted az étrendedet, valamennyit segítenek:

Condroitin szulfát, MSM, jó a kurkumin is.


Legjobb lenne azokat a gyulladásfokozó anyagokat kerülni, akikről már tudjuk hogy károsítják az ízületeket (megint a gabona lektinek például).

És hát tényleg olyan edzés kellene, ami nem bassa szét a tested, az ízületeidet. Hogy a konditermi edzés mellé hogyan sikerült pont a teniszt beválasztani..


Hogy érzékeltessem, ez majdnam olyan 'jó' mint ha egy nő elmegy zumba mellett flabizni is.. :D

2014. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást, és persze a válasz hasznos részét is :)
2014. ápr. 29. 09:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy tényszerűen közlöm, hogy furcsa edzéspárosítást választasz mert egyik sem kifejezetten ízületbarát, az szerintem nem kioktatás, de ha mégis akkor köszönöm hogy nem bántódtál meg rajta hanem humorral kezelted!
2014. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Oksa, csak ugye itt az ember annyi lenéző választ meg kommentet tud kapni, hogy lehet kissé túlérzékenység alakul ki a nem über profin edző emberekben :)


Edzeni szeretek,szeretem csinálni, de a tenisz mindig is az életem része volt,azt semmiképp nem tudnám abbahagyni.

Úgyhogy inkább próbálom ésszel csinálni az edzést,de úgy tűnik kissé nehezebben bírják a terhelést,ezen próbálok segíteni,enyhíteni.

2014. ápr. 29. 10:01
 5/13 anonim ***** válasza:
nem jut eszembe a neve a scitec izületvédõje nekem nagyon jó volt...
2014. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Esetleg a Mega MSM? Azt nézegettem most,jónak tűnik
2014. ápr. 29. 11:59
 7/13 anonim ***** válasza:

a legjobb a glükozamin tartalmú kiegészítő.

van olyan is, amelyik és kondroitin szulfát és zselatin is van, ezek a legjobbak, de drágábbak is.

ha veszel gükozamint abból is van 100 kapszulás, 800-1000 mg -os hatóanyagtartalommal, és ez alaposan helyreteszi az ízületeidet!

2014. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En nekem a j-complex semmit se ért. Ellenben a NEM Forte az szuper
2014. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha tévednék,javítson ki valaki:Szerintem az ízületvédő szer becsapós lehet abban az értelemben,hogy gondolom nem vagy 75 éves,akinek porc és ízület kopása van,hanem csak egyszerűen túl van erőltetve az ízület.Tehát magának az ízületnek nincs baja,hogy valamit kelljen rá használni,csak pihentetni kellene,ugyanúgy,mint az izomnál.
2014. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kijavítalak, kell fiataloknak is ízületvédő, akik kemény edzést végeznek. Pl a J-x, Arthroxon vagy a Biotech arthro guard tökéletes erre.
2014. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!