Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kevés a fehérje?

Kevés a fehérje?

Figyelt kérdés
vannak napok mikor nem tudok bevinni a testsúlyomhoz kiszámolt mennyiségű fehérjét (100g kb.)/Nap. van mikor kiegészítövel együtt csak 50-60g. mert épp olyan kaja van itthon. azt túrom a hütőt ezt üvöltve (HÚÚÚST!!!) :D ez mekkora probléma?

2014. ápr. 28. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát 100g helyett 50g az elég karcsú szerintem. Nekem probléma lenne.
2014. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehet kiegészítővel együtt 50-60g csak?! Komolyan kérdezed?


Ha esetleg nagyon kevés pénzből kell megoldanod, ajánlom a RISKA 0,1%-os tejet: mégis 30g fehérje egy literrel, és csak 189Ft.

2014. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos tanuló vagyok. és 55kg ezért is kell kb 100g fehérje.. nincs jövedelmem. ezért nem tudom szabályozni
2014. ápr. 28. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a HUUUST JO volt :DDDD

A tejes dolgot ne próbáld ki mert ha egy litert megiszol akkor vagy alul vagy felül de kijön.

2014. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem, mikor nem volt kess, volt, hogy megittam napi 2 liter tejet is, és nem volt semmi bajom tőle. Mikor másfél litert ittam húzóra, utána volt egy-két fingás, de ennyi. Sosem fosatott. Nagyon embertől függ, ki mennyire érzékeny rá.


Viszont 55 kilósan valszeg ektomorf lehetsz, szóval ha tényleg így van, ehetsz, amit csak találsz, és ezzel azért egyszerűbb a helyzet.

2014. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
tökk jó hogy ki számoltad a fehérjét de mi van a szénhidrátal ? amugy pár tojás ami szerintem mindig van othon az is simán mehett
2014. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a szénhidrát is ki van számolva. én úgy számoltam ki, hogy napi negyed kiló kenyér. :DD

egyébként nem vagyok ektomorf, csak alacsony. :/ 165cm. tehát ahhoz képest elég jó a súlyom! sokszor nem érem fel a terembe a csigás gépet.. (hátgép) :D

2014. ápr. 29. 10:13
 8/9 anonim válasza:
váltsál rizs re jobban megy majd a fejlödés :D
2014. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mint már mondtam, nem tudom sajnos megszabni az étrendemet..
2014. ápr. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!