Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A túl sok fehérje tényleg...

A túl sok fehérje tényleg árthat a vesének?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 11:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
senki nem írta, hogy extrém fehérjebevitel kell, igazad van morris. Nem is értem minek itt a vita, hiszen mindenki egyetért ebben.:)
2014. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Az ember húsevő. Ezt támasszam alá?"


Nem, azt, hogy a túl magas fehérjebevitel nem káros. Senki nem állította, hogy a húsevés káros, én pl. minden étkezés alkalmával eszem húst. De ennek mi köze a túl magas fehérjebevitelhez?

2014. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Szerintem aki tud angolul, az észrevette hogy Wash nyert.


Cső!

2014. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Ha tudnál angolul, akkor tudnád, hogy az "nyert", aki szerint káros, mivel ezt jelenti a túl sok. Pont erről szól a kép.


Szeva!

2014. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Mint írtam Wash nyert, mert elegánsan és humorosan posztolta be a 'túl sok' jelentését.


Most bármit írok azon veszekszik velem valaki? Mindenkinek ma jött meg a havi vagy mi van? :D

2014. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
én nem veszekszek.:)
2014. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Persze, a túl sok jelentésére választ ad ez, gondolkodni-nem-tudó körökbe ez elég is (akik ha egyáltalán fehérjéről van szó már nekiállnak hőzöngeni, hogy dehát a túl sok káros, és el kell nekik magyarázni, hogy nem csak túl sok létezik), de a valódi kérdés az, hogy mennyi is az a túl sok.

(amúgy igen, ez a kérdéstopik az előbbi kategóriába tartozik)

2014. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
És komolyan jó érzés is, hogy valakivel ismeretség nélkül is egyszerűen egyet lehet érteni, mert előítéletmentesen, logikusan gondolkozik. Komolyan köszönöm neked! :)
2014. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Mondjuk logikus gondolkodásról beszélni úgy, hogy a túl magas fehérjebevitel nálad egyenlő a húsevéssel, kicsit már ironikus :)
2014. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!