Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó edzésterv?

Ez jó edzésterv?

Figyelt kérdés

Saját magam össze állítottam az olvasottak alapján egy haladó edzés tervet.. (eddig itthon edzettem) és a véleményeteket szeretném kérni hogy jó-e..?!

kép. [link]



2014. ápr. 10. 23:07
 1/3 anonim válasza:
szerintem jó igy:) sok sikert hozzá! ez háborúúúúú
2014. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dogmatix91 ***** válasza:
Állig húzás mell-has napon? Amúgy sem egy egészséges gyakorlat. Tricepsznél én egy homlokra engedést azért csak csinálnék az egyik lenyomás helyett. Lábtolásból nem kell egy edzésen 2 fajta (1 lábas meg 2 lábas). Hátnál én nem húznék nyak mögé, de ez egyéni kérdés (eléggé nyírja a vállakat) és döntött törzsű evezést beraknék mindenképp (szabad súllyal), idővel a hiperhajlítást felhúzásra cserélném. A vállad hátsó részére nem végzel gyakorlatot.
2014. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-mellnél nem kell két tárogatás, az egyik helyére tegyél valami egészen más gyakorlatot(pl áthúzás)

-állig húzás mit keres a mellnapnál? A hasedzés mellett lévén, 25-ös ismétlésszám miatt valamilyen hasgyakorlatra asszociálok, hogy összekeverted, vagy elírtad

-tricepszre nem kell két csigás okosság, helyette nagyon fontos egy alapgyakorlat(szűknyomás/tolódzkodás)

-20 sorozat nem kell a combfeszítőre, 8 sorozat lábtolás meg pláne nem

-nyakhoz ne húzz, mert ízületgyilkos

-4. napnál túl sok a gép, 8 sorozat lehúzás semmiképpen nem kell, de szabad súlyos evezés, húzódzkodás meg fontos lenne

2014. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!