Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikortól kezdenék el szálkásodni?

Mikortól kezdenék el szálkásodni?

Figyelt kérdés

Az étrendem: reggel 5 db főtt tojás ,suliba viszek el 500-600g sült cápaharcsa filét naturon ,és csak 2-3 kupaknyi olajat öntök a serpenyőbe és úgy sütöm, 200-250 g főtt rizst azt is minimális olajjal főzöm kb 1 kupak olajjal ,és igy az iskolába próbálom elosztani 3-4 étkezés felé és kb 2 óránként eszem meg ha tudok akkor napi 3 liter vizet is elfogyasztok ,edzés után néha iszok egy kis fehérjét ,ha haza értem ,és olyan jó más fél órára rám eszem pl főtt tojást szintén 5 db ,túrót néha ,esetleg ha maradt még a halból akkor azt is eszek. Nasiként főleg gyümölcsöt szoktam enni ,van amikor puffasztott rizst .Nagyon ritkán megszegem a diétát és szemét kaját eszem ,de ez tényleg elég ritkán van.Ez diétá igazán 1,5-1 hónap alatt szilárdult meg igazán.

Az edzést 2 hónapja végzem hetente 5 ször edzem: hétfő (mell,bicepsz)

kedd (hát,alkar)

szerdán(vádli (de nem mindig)

csütörtök (láb,has)

péntek (váll,tricepsz,alkar)

szombat(has,vádli)

A magasságom: kb- 177-180 ,súlyom: 68-70 kg, testzsírszázalékom kb : 10 %


2014. ápr. 9. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a negyed kiló rizs meg 10 egész főtt tojás meg gyümölcs nasi nekem kicsit soknak tűnik diétában, főleg, hogy 70 kg alatt vagy és valószínűleg amúgy se lehet nagy izomtömeged.

Makrók hogy állnak?

2014. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Frontosa ***** válasza:

70 kilósan neked inkább tömegelned kellenem, biztos nincs rajtad még túl sok zsír.

Ha mindenképp szálkásodni akarsz akkor ahhoz aerob edzés és Szálkásító étrend kell, azaz több fehérje és jóval kevesebb ch. Gyümölcsöt el kellene hagyni max alma (vagy egyéb alacsony tápértékű gyümi) mehet.

50 deka cápaharcsában van 40 gramm zsír! és 90 gramm fehérje, jobb lenne inkább szárnyashús.

Üdv,

2014. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!