Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig fokozhatóak még a...

Meddig fokozhatóak még a profi testépítésben lévő méretek?

Figyelt kérdés

A 70-es, 80-as évekhez képest elég komoly változások történtek és már inkább a tömeg+szárazság számít az arányokkal szemben. Szertintem groteszk mód néz ki valaki, akinek a lába nagyobb, mint a dereka a bicepsze pedig meghaladja a fej méretét, akármennyi kemény munka is legyen benne. Nem értem mi értelme leszólni a Physiqiu kategóriát ahol legalább próbálnak esztétikailag jól kinézni. Régebben egy testépítőt így képzelt el az ember:

[link]

Ma pedig inkább így:

[link]

Pár év múlva, hogy fognak kinézni? Nagyobb karjuk lesz, mint törzsük?


2014. ápr. 2. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

kérdező!


azért ne egy frank zane -t mutass már példának, aki a világ egyik legfittebb mr olimpiája volt.

abban az időben több nagyon is izmos versenyző volt, pl bertil fox a legizmosabb, de csúnya véget ért a karrierje.

azért az ő fizikuma ma is megállná a helyét.

[link]

2014. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azért egy kicsit (nagyon) a tudomány és az emberi test határainak feszegetéséről is szól. Nem tudom, most elmagyarázni, ez egy "életérzés", ahogy menni akarunk az ismeretlenbe felfedezni, alkotni, kísérletezni. Mondom ezt úgy, hogy én nem vagyok része a profi testépítés részének.
2014. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kémiai szerekkel kb. a határon vagyunk, ami lehetséges. Hátravan még a génmanipuláció, ha eleve "mutánsoknak" adnának "kokszokat", már csak akkor lenne durvább a dolog. Az más kérdés, hogy ez az egész mennyire szól a pénzről, mennyire az egészségről, és hogy sportolókról, vagy kísérleti egerekről beszélünk.
2014. ápr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg fejlődik az orvostudomány, addig fejlődnek a testépítők is...
2014. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!