Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy profi testépítő, milyen...

Egy profi testépítő, milyen tápkiegeket használ?

Figyelt kérdés
Persze, protein...oké, de még miket? Mennyit, mondjuk KG-hoz mérten? Biztos sok mindent szednek, edzés előttre, regenerálódásra stb.

2014. febr. 15. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,protein? Persze azt is, de kezdhetted volna úgy is,hogy "persze, szteroid".
2014. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Valter6672 ***** válasza:
Minden szart, mivel (jobb esetben) szponzorálja őket a scitec vagy a bio. Vitaminok, fehérja, bcaa, glutamin, van minden ami kell. És igen, biztos bemegy 4;5 adag fehérje naponta.
2014. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, hát igen, de akkor pontosítanék: A naturálokra vonatkozik a kérdésem.
2014. febr. 15. 15:21
 4/6 Valter6672 ***** válasza:
100%
Én is pontosítanék. Aki profi, az nem natural :P :D
2014. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azok mégtöbbet.

itt van ezt egy olyan oldal rakta ki ahol illés norbi szerkesztő [link]

2014. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jólvan, de azért értitek, hogy mit akarok kinyögni nem? :D

Az igen, nem semmi, mennyiségek, dolgok vannak a papírra írva. Jó sok pénz lehet, meg mellé még a kiló csirke stb. Nem is tudom, nem számítottam másra, csak így, hogy látom leírva, meglepődtem. AND MORE... :) érdekes, köszi!

2014. febr. 15. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!