Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok olyat érezni ha...

Szoktatok olyat érezni ha megesztek 2-3 tábla csokit és lementek edzeni, hogy szinte mindent feltudnál emelni, és nincs nálad erősebb a teremben?

Figyelt kérdés
Néha attack helyett ezt a módszert alkalmazom, nem tudom mi miatt van( cukor, vagy kakaó), de akkora löketet ad az edzésben, hogy más mivel ilyet még nem tapasztaltam.

#csokoládé #erő #attack nem ér semmit
2014. ápr. 2. 22:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Legalábbis itt a testépítés kategóriában nem számít jó formának, erőemelőknél ahol mást jelent a jó forma, lehet az van neki.
2014. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

emberek mit csináltok?

nem olvastátok a kérdést?vagy az oldal szabályzatát?

már több válasz óta csak Offolva van, semmi köze a kérdéshez, amit írtok.Milyen formáról beszéltek ti itt?

senki nem kérdezett ilyet, nem is akarok erre reagálni, mert nem az volt a kérdés.ha majd névtelenül akarom a formám mutogatni akkor teszek ide olyan kérdést, de a jelenlegi nem erről szólt.

Ezt légy szíves tartsátok tiszteletben.

2014. ápr. 3. 22:00
 33/39 anonim ***** válasza:

21:57 Ja, valahogy úgy. Az erőemelőkre nem is gondoltam, mert ők más tészta, na meg nem is nagyon szoktak olyan kérdések lenni. Szóvalértedna :D


Amúgy nekem végülis mindegy, majd megkérdezem akkor, amikor másnak is a csokisparánnyal való tömegelést/szálkásítást javaslod, nem tudom, miben lenne más.

2014. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

utolsó, kicsit fárasztó vagy.

keversz valakivel?

szerinted egy testépítő van, aki szereti az édességet?

ahogy mondtam, nem egy superbodys döntős ismerősömmel támadtuk már be a mekit...és ettünk amit tudtunk.

volt mikor az egész brigád ott tömte magát.

mi ebben olyan különös?

meg a csokievésben?

név nélkül írom csak, mert nem akarok neki reklámot csinálni.

volt olyan, aki a diétája előtt egy héttel még evett csokit...na és erre mit mond a sok itteni nagyon profi shop.builderen kiokosodott szaki?

2014. ápr. 3. 22:10
 35/39 A kérdező kommentje:

*verseny előtt egy héttel


javítva

2014. ápr. 3. 22:11
 36/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy keverlek-e, azért kérdeztem. A kérdések tudod úgy működnek, hogy információhiányt szeretnék kitölteni a kapott válasszal, de jelen esetben nincs válasz, ezért nem tudok mit csinálni, csak feltételezni továbbra is.

Arra akarok kilukadni, hogy az, hogy te mit csinálsz, a te dolgod. Örülj neki, ha olyan a genetikád, ami ezt megengedi. Csupán ne próbálj meg másokat is rávenni az egy szem példádból, és pláne ne nézd hülyének, aki nem akarja. Csak mert a kérdesedből (és az efféle válaszokból) ez jön le, akármennyire is akaratlan netán.

Tudom, hogy még profi testépítők is esznek gyorsétteremben, én ezt sosem vitattam. Azt sem vitatom, hogy tömegelés alatt bőven belefér szemetebb kaja, és sosem mondtam, hogy tömegelés alatt márpedig csak tiszta kaját szabad enni.


Tehát a lényeg: ne tekintsd a saját példádat általánosnak. Elkezdhetnék én is téríteni a saját esetem alapján, de akkor kihalna a kategória :D

2014. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

12:05!


Te miről beszélsz nekem?!!! Hol írtam én olyat, hogy hogy kajálok? Persze, hogy bele fér ez az tömegelésnél, de pl nekem egy tábla csoki se menne még egy hét alatt sem, mert narancsbőrmentes szeretnék maradni és tudom, hogy a sok szemét kajától kijön, ezért meg tudom állni és nem is hiányzik egyáltalán!

Én csak azt kérdeztem szálkásabban hogy lehet edzeni?;) mert én ugyanúgy edzek tömegelésnél, mint szálkásításnál ....most persze ragozhatnánk, vitázhatnánk, hogy nem, mert ch megvonásnál kevesebb súllyal bírunk edzeni stb. De nálam a szálkásítás megy a legkönnyebben, a hízás amikor elkezdtem brutál lassú volt .... Szóval ez is mindenkinél más! Egyébként nem próbáltam még a csokit edzés előtt, lehet neked is a boldogsághormonoktól nagyobb kedved van edzeni, fogalmam sincs, örülj neki, ha bevált, nekem pl a hot blood sem, mert mindig máskor fejti ki hatását és ált.véletlen se edzés alatt:x


Wash! " getting rick rolled" what does it mean exactly? It means " never give up"?

2014. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

ha te a narancsbőr miatt aggódsz, akkor nő lehetsz.

meg írod hogy könnyen fogysz de nehezen hízol...a férfiaknál pont fordítva működik.

bár lehet tévedtem a nemed megítélésében.

2014. ápr. 4. 10:16
 39/39 anonim ***** válasza:

Na ez az csessze meg, hogy a pasiknak miért nincs ? ugyanolyan szenny kaját esztek ti is :O

Ez megint egy általánosítás, genetika függő, pl. Sok olyan pasit ismerek, aki nem bír az istennek se hízni és az oldalon is ismerek olyat, ugye Carwash:)

Nem tévedsz , nőből vagyok :)

2014. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!